Stěhování těžkých průmyslových strojů nejen v rámci České republiky, ale i do zahraničí vyžaduje důkladné plánování. Potřebujete znát vhodnou trasu, protože ne všechny silnice povolují přepravu nadměrných nákladů, stejně tak se neobejdete bez různých povoleních a potřebné techniky. Pokud potřebujete přemístit výrobní závod, není nic jednoduššího než se obrátit na profesionální společnost.

Svěřte práci do rukou odborného týmu z AIS EURELO. Spolehlivost, bezpečnost a rychlé jednání jsou hodnoty, na kterých si uvedená společnost zakládá. Přesun strojního zařízení je tak pro ni denním chlebem.

Rychlost, bezpečnost a časová flexibilita

Vzhledem k tomu, že je stěhování strojů stresující záležitost, je lepší přenechat celý proces někomu, kdo dané oblasti rozumí. AIS EURELO vám naplánuje i projekty rozsáhlého charakteru, protože má v malíčku mezinárodní řešení na klíč. Zkrátka vám poskytne komplexní služba na míru vašim potřebám a požadavkům.

AIS EURELO má více než 40 let zkušeností se stěhováním a přepravy strojů. Služby využívají společnosti napříč různými odvětvími od farmacie až po strojírenství.

Plánování transportního projektu

Pro přemisťování strojů společnost využívá kvalitní přepravní zařízení, navíc ve vozovém parku má i pomocníky jako jeřáb Valla Manitex, obytný stroj AIS Vanguard či jeřáb Franna pick and carry. Eliminuje se tím riziko poruchy a poškození.

Od začátku až do konce při vás bude stát tým zkušených pracovníků, kteří zajistí demontáž strojů, jejich naložení na techniku, přepravu, ale i montáž strojů na místě určení. Vaši pracovníci se potom mohou s klidným svědomím pustit do práce.

AIS EURELO vám hned na počátku spolupráce přiřadí projektového manažera, s nímž budete celou dobu všechno řešit. Stane se vaší pravou rukou.