mac-459196_1280-1-703x435

V každé domácnosti se čas od času stane, že přijdou nečekané výdaje spojené s nejrůznějšími úkony. Typická je především výměna kotle, případně oprava automobilu nebo nějakých domácích spotřebičů. Nemáte-li dostatečnou finanční rezervu, budete muset najít výhodnou půjčku, jež vám potřebné finanční prostředky poskytne. Jedním z hlavních kritérií bude logicky výhodnost úvěru. V potaz ale jistě budete brát i rychlost poskytnutí. My se soustředíme na nabídku portálu finpůjčka24.cz.

Expresní vyřízení samozřejmostí

Při zmiňovaných nehodách v domácnosti anebo jiných nečekaných výdajích potřebuje člověk peníze co možná nejrychleji. Optimální situace nastane, kdy bude vyřízena půjčka ihned. Stane-li se tak, můžete mít peníze fakticky obratem. Zvolíte-li úvěr na finpůjčka24.cz, získáte peníze na účet co možná nejrychleji. Proces registrace je jednoduchý a vše se obejde bez jakékoli zbytečné zdlouhavé administrativy.

Získat můžete až 15 000 korun

Celková maximální výše úvěru je stanovena na 15 000 korun. Minimum činí 1 000 korun. Záleží jen na vás, jakou částku zvolíte. Přímo na kalkulačce nacházející se na webu poskytovatele si budete moci spočítat, jak to bude se splácením a kolik peněz nakonec přeplatíte. Doba splácení může být maximálně 35 dní. Sami si ji nastavíte dle svých potřeb a možností splácet. V případě potřeby využijete prodloužení doby splatnosti.

Bez ručitele a potvrzení o příjmu

Velkou výhodou je i fakt, že se tato rychlá půjčka obejde bez ručitele. Nebudete nuceni nikoho obtěžovat, aby se za vás zaručil. Jestliže vaše příjmy nejsou nijak závratné, také nemusíte zoufat. Nikdo po vás nebude chtít potvrzení o příjmu, které jinak hlavně u bankovních institucí představuje jakousi samozřejmost. A za jakým účelem peníze využijete? To už záleží jen na vás samotných.