logo-3

Také jste se těšili, až se za vašimi dětmi zavřou ráno dveře a neuvidíte je až do odpoledne, kdy se vrátí ze školy? Po dvouměsíčních prázdninách jste si určitě oddechli a zasloužíte si také chvilku pro sebe. Co si k relaxování pustit nějaký zajímavý film? Chcete se nechat inspirovat žhavými novinkami? Stačí zabrouzdat do internetového obchodu FilmnaDVD.cz, kde naleznete široký výběr filmů ze všech možných žánrů, které si dokážete představit. Na své si přijdou milovníci hororů, westernů i dokumentárních snímků. Najdete zde velké množství populárních seriálů, historických románů i filmů pro děti. Největší výběr však čeká ty, kteří dávají přednost akčním filmům, thrillerům a fantasy.

1471249544_oqflk

Mezi nejnovější filmy na DVD patří třeba Captain America: Občanská válka, X-men: Apokalypsa nebo Kniha džunglí. Všichni, kteří mají rádi superhrdinské filmy s Avengers, budou jistě nadšeni. Ve filmu Captian America: Občanská válka totiž uvidíte většinu Avengers, film pojednává spíš o rozdělení Avengers na dvě části, z nichž každá stojí na jiné politické straně, než o samotném Stevu Rogersovi. Film je akční a přináší nový pohled na celý projekt Avengers. Bude skupina silných individualit schopna fungovat dál a chránit lidstvo?

1471938493_wirn_

Další poutavý snímek od Marvela představuje film X-men: Apokalypsa, jde o zbrusu nový film s novou zápletkou. Film se snaží uvést na pravou míru zmatky a nepřesnosti, které vznikly z minulých dílů, sjednocuje postavy X-menů. Obě skupiny mutantů kolem profesora Xaviera i Magneta musí spojit své síly proti společnému nepříteli – prvnímu mutantovi, který hrozí zničením světa.

1471255951_jwkoh

Máte-li náladu spíš na rodinný film plný dobrodružství a úžasných efektů, potom vyzkoušejte film Kniha džunglí. Jde o skutečně fascinující podívanou, která líčí známý příběh indického chlapce Mauglího, který vyrůstá vychováván divokými zvířaty v džungli.