425

Že se vám při slovech second hand zobrazují staré rozpadající se věci s vybledlou barvou, které už přeci nikdo nechce nosit? V tom případě máte velmi mylnou představu. V pořádném second handu totiž můžete najít skutečné poklady za zlomek ceny v porovnání s novým kusem oblečení. Často narazíte na takové kousky, které se už jinde nevyskytují, případně jsou dovezené až z ciziny.

Téměř nové kousky

Když se poštěstí, můžete narazit na kousky, které byly nošené pouze jednou. Za zlomek ceny tedy dostanete oblečení ve velmi dobré kvalitě. Není výjimkou, že se dá narazit i na značkové kousky. Velkoobchod second hand přijímá do své nabídky pouze kvalitní kousky bez viditelných známek poškození. Hodně obnošené a vyložené ošklivé oblečení se tedy objevuje velmi málo.

Velkoobchod s opravdu širokým výběrem

Velkoobchod secondhand nabízí široký výběr nejrůznějších kousků oblečení. Najdete zde klasická trika, košile, šaty, svetry, kalhoty, ale i kabelky a jiné drobnosti. Kromě obyčejných kousků jistě objevíte i něco zajímavého, co v běžném obchodě rozhodně nemají. Velké procento lidí, kteří se zajímají o módu a snaží se o vytvoření vlastního stylu, jednou za čas navštíví second hand. Objevují se zde totiž takové kousky, které nejsou součástí hlavního mainstreamového proudu v supermarketech.

Pořídíte toho více za nižší cenu

Hlavní výhodou a důvodem, proč navštívit velkoobchod second hand oblečení je fakt, že pořídíte hodně věcí za nízkou cenu. To znamená alespoň lehkou eliminaci problému s tím, co si máte dnes vzít na sebe. Uvidíte, že po čase si na takové nakupování zvyknete a budete až překvapeni, kolik zvládnete ušetřit. Časem se vám skříň zaplní spoustou oblečení pro vytváření nejrůznějších módních kreací přesně podle vašeho gusta.