dětská zimní obuv FARE
Dětské zimní kotníkové boty

Chtít po dětské botě nepromokavost rozhodně není žádný nadstandard. Přestože se to při pohledu na sortiment dětské obuvi může zdát. Podzimní a zimní boty musí udržet nohy našich dětí v naprostém suchu. Neznamená to ale, že by musely nosit dětské holínky. Nepromokavost zaručí kvalitní membrány, které nepropustí vodu zvenčí, ale naopak vodní páry z boty mají možnost proudit směrem ven.

Dětské boty s membránou od FARE

Kvalitní dětské boty na zimu s membránami vyrábí česká značka FARE. Již přes 25 let obouvá nejen děti, a nejen ty české. V nabídce jsou boty ve velikostech od čísla 23 do velikosti 46. Takže kvalitně se obují jak děti, tak rodiče.

Pro podzim, i takový, jaký máme letos, se perfektně hodí nízké vycházkové boty FARE. K dispozici jsou v mnoha designech a barvách. Oblíbené jsou v kombinaci usně a textilních částí. Textil je použitý i na podšívce, a ta se díky tomu vyznačuje perfektní savostí. Díky použití membrány jsou boty nepromokavé i v deštivém podzimní počasí.

Trekkingové boty FARE pro aktivní děti na podzim i v zimě

Pokud hledáte více než jen moderní městské boty, sáhněte po trekkingové obuvi FARE. Jsou to boty na procházky do přírody, na turistiku, ale i boty, které ustojí na sněhovém terénu při prvních vločkách letošní zimy. Opět se jedná o obuv s membránou, takže nohy zůstávají v suchu a v teple, ať je venku mokro, anebo se zapotíte zevnitř. Dovnitř se nedostane ani kapka, pot je ale odváděn ven z boty.

Trekkingové modely v číslech od velikosti 23 do 30 jsou vhodné i jako podzimní či zimní boty pro děti. Dobře se v nich chodí po nezpevněném terénu, méně kloužou, nepropustí vodu a díky teplejší fleecové podšívce je v nich dětem příjemně teplo. V teplejších zimách boty děti využijí po celou zimu a nemusí chodit v mnohem méně pohodlných sněhulích.

Trekkingovou obuv s membránou však ocení opět i rodiče. K dispozici je až do nadměrné velikosti 49.