Máte velkou rodinu, jenže se scházíte jen málo a je vám to všem líto. Pokud se nezhostíte role organizátora, nic se nezmění. Dokud počasí přeje, můžete snadno ostatní překvapit bezvadnou venkovní párty a společně si užít pospolitosti, zkrátka jeden druhého a utvrdit se v tom, že rodina je to nejcennější, co v životě máte. Jak to zvládnout v pohodě? Velkou roli bude hrát půjčovna!

Levně a s jistotou kvality

I u vás se pravděpodobně sejde několik desítek lidí a ještě navíc kopa dětí. Pokud je vám váš domov aspoň trochu milý, dovnitř si hosty nepozvete, hrozí totiž demolice. Lépe vám bude venku. Všem se bude líbit, když připravíte zázemí, které ochrání před rozmary počasí. Snadno toho docílíte jedině tak, že na zahradě postavíte párty stany.

Jejich výhodou je, že se díky odnímatelným bočnicím dají na sebe napojovat, takže můžete lehce vytvořit jakýkoliv zastřešený prostor. Právě v tuto chvíli přijde na řadu AZrent půjčovna party stanů v Praze. Nejenže si stany půjčíte, ale můžete si dokonce objednat i jejich dovoz, montáž a demontáž. Navíc mají v nabídce i honosnější a stabilnější trubkové stany.

Díky půjčovně vyřešíte i problém s dostatkem míst pro sezení, protože nabízí pronájem pivních setů. Jedná se o komplet stolu se dvěma lavicemi, který se dá snadno přenést. V AZrent mají i grily, které by rozhodně neměly chybět. V arzenálu mají i velký gril na sele.

Staňte se nejlepším hostitelem

I když si rodina má vždycky co říct, nikdy byste neměli zapomenout přichystat zábavu. Pro děti to může být například malování členů rodiny a dospělí budou později muset poznat, kdo to je. Pro dospěláky můžete připravit soutěž o nejlepší míchaný drink. Inspiraci na recepty najdete zde. Zabavit se také můžete při pantomimě (opět můžete hádat členy rodiny). Osvědčenou zábavou je také karaoke, zabaví děti i dospěláky.