Na jižní Moravě si odpočinete v jakémkoliv ročním období. Krajina je jako stvořená pro dlouhé zimní procházky, cyklistiku, návštěvu památek kulturního dědictví i romantiku.

Jedním ze žhavých kandidátů je destinace kolem vinařské obce Pavlov, která se nachází pod zříceninami hradu Děvičky. Na dosah ruky tak máte Pálavské vrchy, delikatesní víno, letní radovánky v nedalekém Aqualandu a rakouských lázních Laa/Thaya i levné ubytování Pavlov v penzionu Florian.

Vyrazte s dětmi, či partou přátel

Když zvolíte penzion Pavlov, trefíte do černého. Jeho celková kapacita je 21 lůžek, a proto si užijete soukromí. K dispozici je 5 pokojů a jeden apartmán. Samozřejmostí je vlastní sociální zařízení. Určitě potěší útulný vzhled interiéru, penzion prošel nedávno rekonstrukcí. Spát se vám bude jako na obláčku, a to díky zdravotním matracím, jež jsou nedílnou součástí každé postele. Oceníte dostupnost přírodních i historických klenotů, vinic a vinných sklípků.

O jídlo je postaráno

K penzionu Florián patří útulná restaurace nabízející domácí stravu, ochutnávku místních vín i tematické hudební večery. Rodinná hospůdka a vinárna vás uchvátí příjemnou atmosférou. Je jako stvořená pro romantické večery, ale i posezení u sklenky lahodného vína a hudby. K delikatesnímu vínu patří speciality mistra kuchaře. Na sto procent si pochutnáte na krůtím steaku s brusinkami, smažených tvarůžcích, grilovaných pochoutkách i kachních játrech na cibulce.

Slovo nuda nevyslovíte

Levné ubytování Pavlov zaujme výhodnou cenovou nabídkou, skvělou výchozí pozicí pro poznání lákadel v okolí a dokonalým místem pro odpočinek. Personál penzionu Pavlov zajistí potřebné soukromí i pestrost služeb. Naučné vinařské stezky prozkoumejte pěšky či na kole a navštivte blízkou zříceninu hradu Děvičky. Pokud je vám to málo, vyrazte do CHKO Pálava, k Novomlýnské nádrži a Archeoparku pod Pálavou.