girl-254708_1280

Sex hraje v našich životech významnou úlohu. Mnohé ženy touží při sexu nejen po vášnivém milování, ale také po nezvyklostech, ale stydí se své touhy před svým partnerem vyjevit. Dovolujeme si nabídnout několik rad, jak uspokojit svou milenku, přítelkyni, manželku. Myslete více na partnerku než na sebe. Snažte se splnit všechny její požadavky, neopomeňte na předehru a něžně dotyky na všech partiích. Ženy nesnášejí muže, co si jen rychle užijí a rychle končí. Krátký sex – tudy cesta ke krásnému soužití nevede.

Orální sex – ano nebo ne?

Nežádejte orální sex, pokud je evidentní, že má vaše partnerka s ním problémy. Mnoho žen ho odsuzuje či jej nedokáže praktikovat k plnému uspokojení partnera. Ohleduplný milenec ženu do ničeho nenutí, oddávejte se pouze tomu, co vyhovuje vám oběma. A proto se nezapomínejte své drahé polovičky ptát, zda je s vaším výkonem spokojena a po čem touží. Pokud se někdy zapomenete a myslíte jen na sebe, tak to rychle napravte a ihned uvidíte změnu k lepšímu. A na co ani nemyslete je anální sex, pokud vám nedá partnerka najevo, že po něm touží. Všechno chce čas, vzájemné pochopení a dohodu.

Jak dlouho se milovat?

Pokud se máte rádi, tak si v tomto ohledu budete rozumět. Pokud vás ovšem partner nebo partnerka dostatečně nepřitahuje – je problém. Milovat se s někým, koho to otravuje, není příjemné. Přesto mnohé ženy mají rády dlouhý sex, ocení výdrž svého muže, nemluvě o silné a kvalitní erekci. Jen pozor na skutečně přehnané maratony. Nejlepší bude, když budete mít stejné představy, kondici a energii. Některá žena preferuje něžné milování jiná drsné. V sexu a při milování musíte mít limity. Správný milenec vždy musí správně odhadnout, jakou silou a intenzitou bude obšťastňovat svou partnerku. Nezapomínejte na pochvalu a komplimenty …