woman-983967_640

Známe pořekadlo zlatokopek: ” Raději smutná v mercedesu, než veselá v autobuse “. Mnoho žen touží po pohodlí a dostatku i na úkor krásy partnera. Nevadí, že je starý a škaredý, hlavně, že je bohatý. Ale i bohatí muži touží po upřímném citu. Jak rozeznat tu, jejíž učarovaly vaše kvality, dravost, svěžest a charakter od té, která touží být obsypána vašimi penězi? Pokud si můžeme vybírat, vždy upřednostníme krásu před dobrým srdcem. A to bývá kámen úrazu. Málokterý chlap odolá krasavici s vzezřením Playmate s krásně tvarovanými prsy. Není těžké poznat zlatokopku. Většinou již po prvním sexu očekává příhodný dárek a moc se těší, jak ji představíte vyšší společnosti. Navázat nové kontakty, pokud se vám přestane dařit v podnikání, se vždy hodí.

Zlatokopka je až nepřirozeně sladká

Jasnými znaky žen milujícími více peníze než lidi je to, že jsou neuvěřitelně sladké. Jsou štěstím bez sebe, když jim něco koupíte a naopak zádumčivé, pokud nic nedostanou, a navíc si stále musí platit nájem, přestože k ní chodíte pravidelně na návštěvu. V jednom kuse sondují, zda se vám daří množit peníze a nejste ohrožen nějakou nenadálou krizí. Milují luxus a značkové oblečení. Halenku z asijské tržnice nerozchodí. Zapomeňte na romantickou večeři při vínku a za hodinu domů. Romantická večeře musí být spojena s wellness a nocí na zámku, jinak se jí oči nerozzáří.

Proč někteří pánové si vydržují zlatokopku?

Žena oslněna vaším bohatstvím vás silně miluje. Sice krátkou dobu, ale o to intenzivněji. Zlatokopka se o vás ve stáři perfektně postará. Přebalí vám plenku, dá vám léky, a dokonce někdy i více, abyste se už nemusel trápit. Toužíte po vášnivé milence? Zlatokopka je v posteli hotová divoška. Má pro vás nachystanou i viagru a na zapití silný alkohol. Tato kombinace spojená s fyzickou zátěží zvyšuje u starších pánů riziko infarktu. Toužíte po dědici? Zlatokopka vám s radostí porodí dítě, vždyť bude o něj dobře postaráno. A dokonce porodí dítě i neplodnému muži. Taková je to kouzelnice.