Většina mužů slyšela o erotické masáži, která není stydlivá a prohloubí touhu po sexuálním aktu. Klasické masírování těla je také příjemné a zdraví prospěšné, nicméně nemůže nabídnout takové vzrušení.

Při erotické masáži se používají techniky, které mají probudit sexuální chtíče. Samozřejmostí je maximální uvolnění a rozhodně je možné počítat s pozitivními zdravotními účinky. Lze hovořit o tom, že tato masáž poslouží jako ideální předehra před pohlavním stykem. Při masírování je masérka nahá, to platí také pro klienta. Na nějaký ručník kolem pasu můžete zapomenout! Masírují se slabiny, intimní části těla.

Pro koho je erotická masáž určena?

V dnešní době není čas na dlouhodobé vztahy, a proto si muži oblíbili služby erotické masérky. Není divu. Ženy jsou krásné, štíhlé, prostě sexy a k ničemu se s nimi nezavazují. Pánové se cítí svobodně a dokonale se uvolní, protože nemusí přemýšlet nad stereotypními problémy a povinnostmi. Existuje hned několik variant vzrušení, ale mezi nejvyhledávanější patří masáž penisu Praha. Come and cum je erotická masáž s přídavkem. Stačí se přenést do svých fantazií a nechat se ovládat šikovnými ručkami dívky, která namasíruje penis i varlata. Počítejte s tím, že končí come and cum vyvrcholením.

Na co se těšit?

Pokud se rozhodnete pro služby plné vzrušení, po masáži odejdete domů jako znovuzrození, protože se při masáži používají osvědčené techniky. Masírování prostaty muže, footjob či masáž tělo na tělo jsou prostě unikátní a rozpálí i zarputilého mládence. Erotická masáž Praha 2 nabízí klasické, nuru, lingam, pussycat, outcall, gay i párové služby. Stačí pročíst průběh jednotlivých variant a objednat si je. Pokud patříte k náročným zákazníkům, rezervujte si hned dvě masérky. Díky tomu budete na sto procent v sedmém nebi.