Dovolená v české přírodě může být nezapomenutelným zážitkem stejně jako pobyt u moře v exotické destinaci. Myslíte si, že to není možné? Pak se pojďte nechat vyvést z omylu! Zejména v zimní sezoně skýtá krajina České republiky nádhernou podívanou a úchvatná místa pro romantické výlety. Jednou z lokalit, kam se budete chtít vracet každý rok, jsou Beskydy. Nechejte se zlákat jejich rozmanitou faunou a florou a také velice originálním ubytováním!

Luxusní ubytování v dřevěných chaloupkách

Chcete-li svou drahou polovičku potěšit výjimečným pobytem v čisté přírodě moravskoslezských Beskyd, rezervujte si ubytování na webu chaticka.eu, jež nabízí svým klientům vše, co od romantické dovolené očekávají. Chatičky s příhodnými názvy, jako je Jezevčí brloh, Vlčí doupě, Orlí hnízdo nebo Medvědí skála, zdaleka nepřipomínají zvířecí ubikace. Zajistí vám veškerý komfort potřebný pro regeneraci po náročné horské túře. Kromě pohodlných postelí a příjemné útulné atmosféry dřevěné chaloupky zde najdete také wellness koutek s vířivkou a finskou saunou! Pokud toužíte po dokonale stráveném víkendu či dovolené, pak vsaďte na luxusní ubytování v Beskydech a dopřejte si relaxaci v blízkosti divoké přírody.

Kam se vydat na výlet

Beskydy jsou díky svému krajinnému rázu oblíbeným turistickým místem. Najdete zde nejen rozsáhlou síť přírodních rezervací, ale také architektonické zajímavosti a významná města. Jedním z nich je například hraniční přechod Jablunkov, jenž je zároveň nejvýchodněji položeným městem v ČR. Ujít si nenechte ani známý skanzen v Rožnově pod Radhoštěm typický svými lidovými dřevěnými stavbami. Díky druhové rozmanitosti si v Beskydech přijdou na své také vášnivý ornitologové, entomologové, botanici a další milovníci přírodních krás a českých hor.