Víte, že příprava auta na zimu je důležitá kvůli tomu, aby auto déle vydrželo pěkné a funkční? Když máte rodinu, může trpět nejen exteriér, ale i interiér auta.

Stačí jeden okop vašeho kamaráda či dítěte o sedačku, nebo plast a nepěkný flek od bahna se solí je na světe. Pokud navíc ještě třeba rádi v autě jíte, nebo pijete kávu, což se rozhodně v zimě hodí, budou na světe i různé mastné a výrazné nečistoty. Čistič interiéru Kärcher RM 651 je multifunkční a snadno s ním vyčistíte plasty, gumy, vinyl i textil. Efektivně odstraňuje i kávu, skvrny od jídla, opalovací krémy nebo nikotin. Redukuje nepříjemný zápach cigaretového kouře nebo potu. A určitě si na své přijdete i pokud jste v autě převáželi mazlíčka.

Čistá a hezká palubní deska je prostě základ. Bohužel i ta je vystavována přímému kontaktu například s klíči, dráky nehty i mastnotou.  S čističem palubní desky Kärcher RM 652 jsou chráněny všechny plastové a gumové povrchy jako je například přístrojová deska nebo dveřní výplně. Péče zakrývá povrchová poškození a obnovuje barvu i lesk. Navíc vytváří ochrannou vrstvu s hladkým povrchem, který odpuzuje vodu i špínu.

V zimě mají kola i disky pohotovost. S první sněhovou nadílkou přichází na silnice nejen mnoho soli, ale i příslib budoucích nánosů špíny, které se v rozježděném sněhu uchytí a velice rádi se usazují i na kolech a jejich discích. Čistič disků Kärcher RM 667 Premium si poradí i s černou špínou z brzd, zimními nánosy soli nebo dokonce s vápenatými skvrnami. Stále je ale šetrný k čištěnému materiálu. Díky inteligentní změně barvy navíc také poznáte, kdy je prostředek aktivní a kdy jej můžete již opláchnout.

Více tipů na pomocníky pro čištění auta naleznete na https://www.karcher.cz/cz/dum-a-zahrada.