Metropole nabízí nejlepší příležitosti a nyní se jedna unikátní nabízí i na poli vlastního bydlení. Společnost Metrostav Development totiž zahájila stavbu exkluzivního bytového projektu Malešický háj, kde se nabízí k prodeji 107 luxusních jednotek od garsoniér po rozlehlé penthousy se střešními terasami a výhledem do zeleně a na velkoměsto. Prodej těchto navýsost zajímavých bytů byl již zahájen a je o ně nebývalý zájem, protože se vymykají běžným standardům.

V nádherné lokalitě Malešic

Projekt je zasazen do malebné lokality v blízkosti Malešického háje a zcela zapadá do reliéfu místní krajiny, pět bytových domů nepřevyšuje pět nadzemních podlaží. Z balkonů, předzahrádek a teras se nabízí příjemný výhled do zeleně, nadto architekti dbali na to, aby všem novým majitelům poskytli maximum možného soukromí. V zeleni, ale přesto ve velkoměstě, tak se dá charakterizovat nové rodinné bydlení v Malešicích. Byty jsou určené pro aktivní rodiny a klienty, kteří touží po kvalitě a nadčasové minimalistické architektuře.

Jednotky s vysokým standardem

Všechny bytové jednotky od nejmenších 1+kk s výměrou 31 m² po dechberoucí penthousy s 139 m² splňují vysoké nároky a mají dokonale řešené funkční dispozice, současně se noví majitelé nemusejí obávat o své soukromí. Architektonické studio Loxia navíc vytvořilo bydlení s vyšší přidanou hodnotou, kde je kladen důraz na kvalitní a přírodní materiály. Příjemné bydlení zpestří okna s bezpečnostmi trojskly a předokenními žaluziemi, velkoformátové obklady v koupelně nebo dřevěná dýhovaná podlaha v obytných místnostech.

Veškerá občanská vybavenost v dosahu

Proč se stěhovat do satelitů ve středních Čechách, kde není zajištěná žádná občanská nebo sociální vybavenost, když Malešice nabízejí vše, co si může každý obyvatel metropole přát? Byty na Praze 10 mají strategickou polohu, v docházkové vzdálenosti jsou školy, školky, lékař, obchodní možnosti i centra pro volnočasové vyžití. Navíc je lokalita skvěle dostupná veřejnou dopravou a vlastní vůz lze zaparkovat v podzemních garážích, kde jsou umístěné i sklepní kóje pro uložení sportovních věcí.