Strojírenský obor má v Česku dlouhou historii a svou významnost si drží doposud. Působí zde řada firem, které dodávají strojírenské výrobky malým i velkým zákazníkům do celého světa. Vaše požadavky naplní například KT MetSteel.

Ať už jste soukromá osoba, která má z nějakého důvodu zájem o výpalky, nebo firma, která potřebuje pravidelné dodávky polotovarů, zde se k vám určitě neotočí zády. Sympatický mladý kolektiv je nápomocný, a hlavně s vámi bude jednat lidsky.

Nechte si dodávat hutní materiál

Jednou doménou KT MetSteel je dodávání a prodej hutního materiálu. V sortimentu má konstrukční, nerezové i nástrojové oceli, slitiny mědi, hliníku, bronzi i mosazi. Firma je schopná zařídit také dovoz materiálu až k vám. Pokud si nejste jistí, zda máte techniku na odvoz, využijte online kalkulačku na výpočet hmotnosti plechu. To je příklad jednoho ze vstřícných kroků, jimiž firma potěší každého zákazníka. Dalším plusem, kterého se vám nedostane jen tak někde, je možnost zpětného výkupu nadbytečného materiálu či konsignační sklad. Potěší i velké skladové zásoby, díky tomu jsou totiž dodávky hutního materiálu možné v co nejkratším čase.

Komplexní strojírenská výroba jen pro vás

Další oblastí, jíž se KT MetSteel věnuje, je strojírenská výroba. Má vlastní výrobní zázemí a podle výkresové dokumentace je schopná výrobek obrobit, svařit, tvarově zpracovat či vypálit. Zvládne ohýbání plechu, pálení laserem, plazmou, řezání kyslíkem i vodním paprskem. Není problém se vždy poradit o vhodné technologii. Odborníci mají dlouholeté zkušenosti, a tak vám rádi doporučí vhodný postup obrábění právě pro vás.

Přidejte se ke spokojeným zákazníkům

Zákazníci si chválí individuální přístup i řadu služeb, jimiž firma vychází vstříc. Přímo na webu najdete dokumentaci mnoha provedených zakázek, s nimiž byli zákazníci spokojení. Budete další?