Snímek obrazovky 2017-05-09 v 21.15.08

Pravidelně pořádáme semináře pro elektrotechniky, odborníky v oblasti elektro, revizní techniky, montážní pracovníky v oboru elektro dále pro projektanty v oboru elektro nebo orgány dozorů nad bezpečností práce či soukromé podnikatele v elektrotechnice.

Cílem seminářů je podávat informace o nových a připravovaných normách v oblasti pravidel pro elektrotechniku, projektových dokumentací a montáží včetně revizních zpráv v oboru elektro.

Seznamujeme odborníky elektro s informacemi o zvláštnostech při rekonstrukcích elektrické instalace, o bezpečnosti provozu u elektrického vedení a instalací, problematikou elektrických přípojek, rozváděčů či elektrických rozvodů.

Spolupracují s námi špičkoví odborníci a lektoři, tvůrci norem, spoluautoři zákonů či specialisté významných firem. Našimi hlavními partnery jsou společnosti OEZ, časopis Elektro a Elektrika.cz.

O firmě UNIT s.r.o.

Společnost UNIT s.r.o. realizuje zákonná školení pro revizní techniky elektrických a plynových zařízení. Dále také přípravné kurzy na zkoušky z vyhlášky č. 50/1978 o odborné způsobilosti v elektrotechnice.

Odborné vzdělávací akce připravujeme i pro servisní techniky a montážní pracovníky televizních kabelových rozvodů a společných antén.