motorized-wheelchair-952190_1280

Díky elektrickým invalidním vozíkům si ulehčí senioři, nemohoucí osoby i tělesně postižení pohyb na dlouhé trasy. Tyto produkty jsou vhodné pro všechny, kteří mají dostatečnou funkci rukou, protože jsou ovládány propracovaným systémem páček. Elektrické invalidní vozíky ocení jedinci prahnoucí po samostatnosti, jež nechtějí obtěžovat své blízké, když musí pro maličkost do obchodu či k lékaři.

Nikoho nebaví sedět doma

Starší občané a částečně handicapovaní lidé nemusí mít při pohybu svázané ruce. Kdykoliv si mohou nakoupit anebo navštívit lékaře. Když je venku pěkné počasí, vyjedou si za přáteli do parku. Proč se omezovat, pokud to není nutné? Naštěstí se ve větších městech nacházejí speciální najížděcí plochy, což jízdu značně usnadňuje. Elektrický invalidní vozík mohou obsluhovat osoby starší 18 let a jedinci právně způsobilí. Veškeré modely mají vynikající stabilitu a nastavitelné sedadlo, opěrky i řidítka. K řízení není třeba řidičský průkaz.

Ještě pár informací

Určitě byste měli vědět, že jsou invalidní vozíky a skútry určeny pro chodníky. Kde není chodník, je nutné zapnout světla. Ovládání je nenáročné, není zapotřebí velké fyzické námahy. Pakliže máte zájem o koupi elektrického invalidního vozíku, dbejte na jeho kvalitu a opatření certifikátem. Dnes lze pořídit modely v nejrůznějších velikostech, typech a provedeních. Invalidní vozík je k dostání nový i bazarový.

Kvalita za rozumnou cenu

Jak už bylo řečeno, můžete si obstarat invalidní vozík nový i použitý, což značí v druhém případě úsporu peněz. Samozřejmě záleží i na tom, jak často ho budete potřebovat. Společnost KrosMedical prodává nové i bazarové produkty. Jestliže máte zájem o koupi elektrického invalidního vozíku, skútru i tříkolky, podívejte se do showroomu ve Velvarech u Prahy. Právě zde vám s výběrem dokonale pomohou.