obyvaci-pokoje-11

Jaká místnost je srdcem celého interiéru? Obývací pokoj! Vždyť právě tady hostíme své známé a rodinné příslušníky při návštěvách. Spousta z nás zde také relaxuje, dívá se na televizi a zkrátka tráví volný čas. Právě proto se vyplatí dbát na to, abyste se cítili co možná nejpříjemněji. Jestliže už vám vadí nemoderní vzhled a nefunkční prostředí, jděte do změny! U novostavby je realizace obývacího pokoje na míru samozřejmostí. Jak na to a na co všechno myslet? Na tyto otázky si odpovíme v následujících řádcích.

SlideShow_ 66
Předsíně a jiné místnosti jsou v tomto ohledu jiné

Zvládnete to skutečně sami?

V první řadě je zapotřebí se rozhodnout, jestli si obývací pokoj vybavíte sami, anebo se spolehnete na profesionály. Předsíně a jiné místnosti jsou v tomto ohledu jiné. Stačí jen jediná funkční skříň, výmalba a osvětlení. U obývacího pokoje musí mít všechno své místo a celek by měl ladit. Je tedy vhodnější zvolit služby profesionální společnosti, jež se postará kompletně o celkovou kompozici složenou z obývací stěny, správné televize, konferenčního stolku a především sedací soupravy.

obyvaci-pokoje-13

3D model jako jistota

Pamatujete si na doby, kdy jste zadali truhlářům a stolařům své požadavky a čekali na nejistý výsledek? Určitě. Mnohdy se vše podařilo a setkali jste se s takovým vybavením, které bylo kvalitní a dokonale ladilo. V opačném případě vám ale zbyla pouze prázdná kapsa a oči pro pláč. Dnes je tomu naštěstí jinak. Moderní studia dokážou poskytnout 3D model. Na něm již na počátku uvidíte, jak mohou obývací pokoje v různých podobách vypadat.

Nábytek Max vám nabízí i dětské pokoje
Nábytek Max vám nabízí i dětské pokoje

Inspirujte se a nechte si zpracovat návrh zdarma

Chcete-li se inspirovat, podívejte se do fotogalerie společnosti Nábytek Max. Ta nabízí na míru nejen obývací pokoje, ale i dětské pokoje, kuchyně a spousty ostatních místností. Aktuálně navíc poskytují bezplatný 3D návrh a poradenství. Spolehnout se u ní můžete také na odborný servis a montáž.