cirkus.1

Narozeninové oslavy dětí jsou jedny z jejich nejkrásnějších zážitků, na které vzpomínají ještě mnoho let poté. Aby však narozeninová oslava vašeho malého zlatíčka stála za to, je za tím mnoho hodin plánování a příprav. Musíte objednat dort, zajistit výzdobu, dostatek nádobí i míst k sezení pro všechny hosty a především se dětem postarat o zábavu. Uspořádáním a hladkým průběhem vaše práce však zdaleka nekončí. Po skončení vás totiž nakonec čeká také nekonečný úklid.

Snímek obrazovky 2017-03-07 v 9.42.56

BRuNo family park

Existuje jednoduchý a příjemný způsob, jak se tomu všemu vyhnout. Stačí, když párty přesunete mimo domov. Narozeninová oslava se tak rázem stane příjemným zážitkem pro všechny. BRuNO family park je ideálním místem, kde můžete uspořádat nezapomenutelnou oslavu pro vaši ratolest a její kamarády. Tento zábavní park má pro všechny oslavence v nabídce připravených pět různých narozeninových salónků. V každém z nich se skrývá jiný oblíbený dětský motiv. Můžete tak uspořádat oslavu například pro malou princeznu. Na své si přijdou i kluci. Pro ně je zde připraven salónek s motivy formulí, vesmíru, či cirkusu. Poslední ze salónků vás přenese do lesa. V BRuNO family parku si buď vyberete z nabídky tří narozeninových balíčků, nebo vám zařídí narozeninovou oslavu přesně na míru vašim požadavkům. Každý balíček lze totiž individuálně upravit. Vy si tak nebudete muset dělat s ničím starosti, veškerý servis zajistí zábavní centrum BRuNO.

Skvělé místo pro celou rodinu

Zábavní park BRuNO však neslouží pouze jako herní centrum pro děti, ale obyvatelé Brna díky němu získali další skvělé místo pro setkávání či na obědy. Restaurace Hnízdo je nově také restaurace Brno – Slatina. Prostor restaurace je přístupný buď samostatným vstupem z ulice, či novým průchodem pro hosty zábavního parku BRuNO. Také restauraci si můžete pronajmout pro různé soukromé akce, jako jsou svatby, narozeniny či firemní večírky.