Potřebujete po prázdninách dobít baterky? Učiňte tak na nějakém z wellness pobytů. Jako o vlastní se o vás budou starat například ve wellness rezortu Equitana.

Pobyty wellness si získávají čím dál tím více příznivců. A není se ani čemu divit. Bazén, parní lázeň, finská i infra sauna, jacuzzi, k tomu dobré jídlo i pití. Hlavně ale nemít vůbec nic na práci, absolutně vypnout. Mozek i mobilní telefon a nechat se jen hýčkat. Že se jedná o nedosažitelný sen? Vůbec ne. Jen si vyberte minimálně dva dny, seberte saky paky a věnujte se pouze sami sobě.

Nezanedbávejte odpočinek

Odpočinout si čas od času musí každý. Aby zkrátka mohl dál fungovat. Nezdá se to, ale i takové prázdniny a rodinná dovolená mohou být pro tělo pěkným náporem. Dítka najednou máte celé dny doma a každé ráno se ptají, co mají dělat. A vy, pokud patříte mezi příkladné rodiče, se jim musíte postarat o zábavu. A to ani nemluvíme o rodinných dovolených, o jejichž přínosu na psychickou stránku, pokud tedy zrovna neprobíhají tak, jak by měly, může vyprávět nejeden psycholog. Někdy zkrátka musíme být sami a srovnat si tělo i myšlenky. Wellness pobyt je pro tento účel přímo ideální.

Slastné nicnedělání na dosah ruky

Moderní Equitana Hotel Resort se nachází v tichém prostředí středočeského venkova nedaleko Brd, což je nejenom pro zmožené Pražany přímo ideální lokalita. Stačí nasednout do auta a za hodinku budete na místě. A může začít slastné nicnedělání přerušené tu a tam nějakou tou příjemnou procedurou.

Vaše blaho na prvním místě

O co hotelu Equitana jde v první řadě, to je totiž vaše blaho. Svědčí o tom nabídka skutečně pestrých balíčků, mezi kterými si každý určitě najde takový, jež mu bude vyhovovat. Ať se již jedná o klasické wellness balíčky, balíčky pro páry, seniory i letní wellness balíčky. Stačí otevřít stránku www.equitana.cz a vybrat ten pravý.

Je libo masáž?

Čekat na vás bude prostorný bazén s protiproudem, vana Jacuzzi, Kneippův chodník, solární louka a nekonečná řada wellness procedur, jimiž dominují především slastné masáže – vedle klasické třeba čokoládová, medová nebo aromatická éterickým olejem. Věřte, že pod rukama zkušených masérek se doslova ocitnete v sedmém nebi.

Jízda na koni, či bowling?

Pokud přeci jen dáváte přednost tzv. aktivnímu odpočinku, budete se moci třeba projet na koni. Kdo to kdy zažil, potvrdí, že z koňského sedla je pohled na svět nejkrásnější. A příjemný houpavý pohyb v lůně přírody nesmírně uklidňuje. Zahrát si ale můžete třeba i bowling, volejbal, minigolf, vydat se na okružní jízdu na horském kole či obzvláště pánové rybařit. Když zkrátka wellness resort, tak se vším všudy.