Půjčit si peníze může a nemusí být snadné. Obvykle dopadnete podle toho, na jaké dveře obrazně zaklepete. Když potřebujete peníze získat rychle, s jistotou, a třeba i bez lustrování vaší bankovní historie, ideální je nebankovní půjčka se zástavou nemovitosti u solidního partnera.

Když banka není vstřícnou

Proč nedostaneme v bance půjčku? Banka nás mnohdy překvapí. Mohou o tom povídat podnikatelé, kteří podnikají podle bank v ne zrovna aktuálně bezpečných a lukrativních oborech. Tipli byste si třeba provozování restaurace? Takových oborů, mnohdy ještě překvapivějších, je výrazně více. Banky navíc své klienty lustrují v rejstřících. Firma se může dostat do problémů se získáním půjčky nejen kvůli své negativní platební historii, ale třeba i kvůli škraloupu některého z jednatelů či majitelů. Podobně jsou na tom lidé, kteří shání osobní půjčku. Když vám banka nepůjčí, je řešením nebankovní půjčka se zástavou nemovitosti. Společnost Nebankovní Finance půjčuje jak soukromým osobám, tak živnostníkům a firmám.

Půjčka až na 30 let a se slušným úrokem

Nebankovní půjčky nemusí být horší než ty v bance. Pokud chcete přece jen využívat spíše standardní bankovní sektor, ale aktuálně vám banka nepůjčí, může pro vás být nebankovní půjčka překlenovacím obdobím, než se budete moci opět do vrátit do bankovního sektoru. Někdy potřebujeme přečkat horší období, během kterého opět stoupne naše bonita, či za námi jako za firmou budou již nějaká ta plusová účetní období a pro banku se tak staneme zajímavým klientem. K tomu všemu vám pomůže půjčka od Nebankovní Finance. Půjčí vám se zástavou až na 30 let a s úrokem od 4,9 % p.a.

Podnikatelské úvěry, které vám umožní podnikat bez omezení

V podnikání nás obvykle brzdí nedostatek financí. Firem, které se dokázaly dostat na vrchol či odrazit ode dna po krizi je málo. Právě tyto výjimky potvrzují pravidlo, že bez peněz se podniká jen těžce a téměř s jistotou nás předběhne movitější konkurence. Půjčte si na podnikání. Nebankovní Finance nabízí podnikatelské úvěry až 50 milionů od 4,9 % p.a. Je na vás, na co peníze použijete. Půjčka se schvaluje kompletně online, velice rychle a k jejímu schválení potřebujete jen minimum dokumentů.