Už vás nebaví být závislými na klasických cigaretách, které zapáchají a obtěžují vás samotné i okolí? Pakliže se nehodláte svého zlozvyku nadobro zbavit, je ideálním řešením přechod na elektronickou formu cigaret. Nemusíte si přitom hned kupovat drahé přístroje, jež se musejí doplňovat, na trhu jsou dnes k dostání velmi zajímavé jednorázové varianty.

Jednorázové modely vám dnes vydrží několik dní

Příkladem budiž značka HQD. Ta nabízí jednorázové elektronické cigarety hned v několika verzích. Základní modely jsou určené až pro 300 potahů, vylepšená verze HQD 600 pak dokáže vydržet úctyhodných 600 potahů, což se s většinou ostatních značek nedá srovnat.

Značnou devízou je u jednorázových elektronických cigaret HQD cena. Při srovnání s běžnými cigaretami zjistíte, že se nejedná o dražší řešení, takže kouření těchto inovativních produktů nenaruší váš rodinný rozpočet. Přitom mají produkty zmíněné značky veškeré potřebné certifikáty ohledně zdravotní nezávadnosti.

Snadné ovládání

U jednorázové elektronické cigarety HQD nemusíte nic řešit. Dokonce nemá ani žádné tlačítko, které by bylo nutné použít při vdechování. Cigaretu zkrátka vložíte do úst a nadechnete se. Přitom si lze vybírat z mnoha příchutí a vůní. Samozřejmě si nemusíte počítat, kolikrát jste natáhli, na vyprázdnění vás upozorní malá dioda, jež začne blikat ve spodní části zařízení.

Miniaturní rozměry

Nevýhodou běžných elektronických cigaret leckdy bývají dosti značné rozměry. U HQD jednorázových e-cigaret ani toto není problémem, bez potíží se vám vejdou do malé kapsy v bundě, kalhotách apod.

Ani kouření elektronických cigaret samozřejmě není ideální. Můžete však postupně snižovat přísun nikotinu, navíc nevdechujete stovky dalších škodlivých látek, které jsou běžné pro klasické cigarety. Namátkou jde o dehet, oxidy dusíku atd.