Nábytek z masivu, moření ořech
Pořiďte si kvalitní nábytek z masivu

Potřebujete interiér své novostavby nebo rekonstruovaného domu vybavit novým nábytkem? Pokud ano, stoprocentně se na jeho výběr soustřeďte a dbejte hlavně na volbu správného materiálu. Naším tipem je masivní dřevo. Proč? Z mnoha důvodů, které si můžete v následujících řádcích pohodlně přečíst.

Krása přímo z přírody

Hlavní předností masivního dřeva je samozřejmě jeho ryze přírodní původ. Počítejte s tím, že s novou skříní si do interiéru přinesete krásnou přirozenou vůni dřeva. Zapomeňte na jakoukoli chemii, lepidla a jiné přípravky, jež by byly součástí skříní z masivu anebo postelí či jakéhokoli jiného nábytku.

Bytelný materiál, který vás přežije

Nákup postele z masivu i jiného nábytku je jasnou volbou především z hlediska výdrže dřeva. Jedná se o materiál, který je pevný a bytelný, takže ani větší zatížení není pro postel problémem. Stejně tak je tomu u skříní. Do jejich interiéru se vejde spousty věcí a nenastávají problémy s tím, že by se prohýbaly poličky anebo docházelo k postupnému praskání korpusu.

Nadčasový design zaručen

Už jste někdy viděli ne příliš vzhledný nábytek z masivu? Pravděpodobně nikoliv. Vždyť na něj vsázely již naše prababičky. Dodnes se setkáváme se skříněmi, jež jsou poměrně staré a znovu zrenovované. I moderní modely vypadají naprosto skvěle. Volit je možné jak z jednoduchých linií, tak třeba z rustikálního provedení. A barvy? Odstínů dřevin je takřka nekonečno. Vybírat lze třeba tmavší dřeviny typu ořechu či třešně nebo mnohé světlé. Výbornou volbu představují smrk či borovice. Jakýmsi kompromisem se stává buk.

Vybrat si lze jednoduše online

Ať už potřebujete jakýkoli masivní nábytek, rozhodně si jej můžete vybrat velmi pohodlně online. Učinit tak můžete v eshopu extra-nabytek.cz. K dispozici tady mají spoustu zajímavých modelů, z nichž je až 95 % skladem.