velky-f3k3206-1
Mezoterapie Pardubice, estetické studio Conture

Kůže je největším orgánem lidského těla a má jednu úžasnou vlastnost – dokáže sebe sama „opravit“ s takovým výsledkem, že obnovená je mnohem krásnější než ta původní. Na samoregenerační schopnosti pokožky je založena metoda pro obnovu krásné pleti, která se jmenuje mezoterapie a je možné ji podstoupit v Pardubicích. Seznamte se s principy jejího fungování a vydejte se na cestu za krásnějším vzhledem.

Mezoterapie – jednoduchý princip, famózní výsledky

Mezoterapie je metoda ošetření pleti Pardubice, která respektuje přirozené procesy lidského těla. Možná i vás někdy fascinovalo, jak se pokožka dokáže sama hojit a v místě poranění vznikla nová, mnohem pružnější a jemnější kůže. Právě tuto schopnost mezoterapie využívá. Při proceduře se používají miniaturní jehličky. Ošetření pleti Pardubice probíhá tak, že pomocí jehličkových aplikátorů je mechanicky narušována pokožka. Jehličky mají hroty dlouhé maximálně 2 mm a jsou velmi tenké, procedura je díky tomu bezbolestná! Jako jediní v regionu používáme k rejuvenaci pokožky výtažky z kmenových buněk. V místě narušení začne kůže reagovat a sama od sebe bude vyrábět kolagen. Již krátce pro proceduře se stane hebčí, pevnější a současně pružnější.

Co nastává v průběhu a po ošetření:

  • Výtažky z kmenových buněk regenerují kožní buňky, produkují kolagen, elastin a jiné kožní součásti mezibuněčných prostor
  • Probíhá buněčná regenerace
  • Efektivně se redukují již stávající vrásky a tyto látky působí jako prevence vzniku nových
  • Pleť hydratuje a udržuje optimální rovnováhu vlhkosti
velky-f3k3198-2
Kosmetické studio Pardubice

Kdy mezoterapie pomůže?

Mikrojehličkování nejvíce oceníte v případě, když potřebujete vyřešit problémy s padajícími vlasy, protože metoda podporuje jejich růst a současně je posiluje. Vynikající výsledky má také při eliminaci vrásek. Aby bylo dosaženo optimálního efektu, je vhodné ošetření opakovat. K tomuto efektu postačuje opakování jednou až dvakrát za rok. Podstoupit ji mohou ženy i muži.

velky-f3k3224
Estetické studio Conture, ošetření pleti Pardubice

Kde a kolik vás bude mezoterapie stát?

Mezoterapii nabízí kosmetika Pardubice – Estetické studio Conture, které se nachází v centru města. Stačí se objednat na telefonu 775 074 064. Pokud máte k proceduře jakékoliv otázky, nebojte se do salonu zajít osobně a zeptat se na vše, co vás zajímá. Cena za kosmetické ošetření pleti Pardubice se stanovuje individuálně, podle rozsahu. Estetické studio Conture nabízí i další zkrášlující procedury, jsou to například ipl epilace Pardubice, permanentní make-up – více v tomto článku, radiofrekvence, depilace a další.