my-family-cz_navackove_cz_nahledovy

Žižkov patří mezi nejpopulárnější pražské čtvrti už jen díky své historii. Je to asi nejvíce pohodové místo Prahy, které nabízí propojení historie, všech moderních vymožeností současné doby s klidem přírody. Míří sem hlavně rodiny s dětmi, které chtějí žít aktivně pohodový život v hlavním městě. Láká to sem i vás? Podívejte se, jaké byty jsou aktuálně k mání.

Nové byty s moderním vzhledem

Na Žižkově jsou většinou k mání jen starší byty, do kterých je nutné hodně investovat, a mají staré dispozice, které modernímu trendu bydlení ani v nejmenším nevyhovují. Změnu přinesl až projekt společnosti Metrostav Development a.s., která se rozhodla realizovat projekt Na Vackově.

my-family-cz_navackove_cz_01

V těsné blízkosti ulice Olgy Havlové v současné době stojí již 3 zbrusu nové bytové komplexy a další dva zde ještě vyrostou. Společně budou tvořit celek, který nabídne 331 bytů. Mezi domy navíc vznikne klidová zóna, ideální místo pro relaxaci po náročném dni. V nabídce jsou byty 1+kk, 2+kk a také 3+kk a 4+kk, které jsou stvořeny pro početnější rodiny. Jejich rozvržení je navrženo tak, aby každé člen rodiny měl dostatek prostoru i soukromí. Je výhodou, že nové byty na Praze 3 mají buď předzahrádku, lodžii, nebo balkon a ty horní i terasy.

my-family-cz_navackove_cz_02

Blízko je to všude

Potěší nejen provedení. Od bytů je to kousek do přírody i do centra města. Potěší skvělá dopravní obslužnost a občanská vybavenost. Najdete zde obchody, školky, školy, sportoviště, restaurace i lékaře.

Nové byty táhnou!

Zájem o bydlení zde je značný, první byty se prodaly bleskovou rychlostí a rezervace rychle přibývají i nadále. Pokud se vám nové moderní byty v Praze zalíbily, neváhejte dlouho. Na stránkách byty.navackove.cz si prohlédněte vizualizace, najdete zde kontakt na makléře, se kterým si domluvte schůzku. Nemáte-li ještě vyřízenu hypotéku, podívejte se na tuto online kalkulačku. Podá základní představu o tom, kolik vám banka půjčí.