shutterstock_334533224

Po Vánocích je samozřejmě třeba uvolnit prostor, ztopit nebo odvézt balicí papíry, kartony a opadaný stromeček, vysát všudypřítomné jehličí a začít testovat dary: novou lyžařskou výbavu, saně, brusle, snowboardy, běžky, silniční kolo… a kdepak je fyzička?..Aáá tu nikdo nenadělil!?

shutterstock_311780633

A taky se s tím vším výš uvedeným samozřejmě testuje i tělesná imunita, která v teple vánočních zvyků nad cukrovím v klidu, případně stresu, s příbuznými lehce či těžce utrpěla…

Jestli to nechcete přestřelit hned na začátku nového roku, je dobré uvědomit si vlastní lidské hranice a možnosti a pomoci svému zuboženému tělu zpět do kondice návratem ke střídmější stravě, pravidelnějšímu rytmu dní, hřejivými nikoli rozpalujícími nápoji a nejlépe i enzymovou kúrou.

imunita 3

Tato kombinace je účinná pomoc i prevence. Zimní jídla by měla být co nejčastěji teplá a vařená, denní režim s dostatkem spánku v horizontální poloze. Osvědčenou enzymoterapií je lék Wobenzym, který zajistí připravenost vlastní imunity, a v případě, že jste předchozímu náporu už podlehli nebo neobstáli v testování nové sportovní výbavy, zrychluje hojení napadených sliznic, poraněných tkání. Kromě toho i omezuje otoky a bolest, a dokonce zvyšuje účinnost antibiotik. Pokud vám vše už neřekl váš ošetřující lékař, dozvíte se více na www.wobenzym.cz.