Milujete víno a holdujete novým odrůdám z různých zemí? Vyzkoušejte něco speciálního, jako jsou chutné a výtečné odrůdy z gruzínských vinic, z jižně položených svahů zajišťujících plnou a vyzrálou chuť.

Potěšte vaše blízké milým dárkem

Vybrat vhodný dárek pro naše blízké není mnohdy nic jednoduché. Nejde jen o vhodný obsah, ale také o vzhled. Proto jsme pro vás připravili luxusní dárkové boxy, díky kterým vám odpadnou starosti s balením dárku. Dárkové balení vína je ideální volbou pro všechny vinaře a hodí se k různým příležitostem. A pokud nevíte, jaké konkrétní vybrat, pak sáhněte po degustační sadě.

Ochutnejte to nejlepší z Gruzie

Proč právě Gruzie? Patří právem mezi nejkvalitnější a nejzajímavější napříč celým světem a my jsme pyšní, že vám můžeme dodávat výběr těch nejlepších z nich. Do naší online vinotéky jsme pro vás pečlivě vybrali ty nejlepší odrůdy z malých a středních vinařství z oblasti gruzínské Kachetie. Díky jižně položeným svahům vinic se gruzínská vína vyznačují plnou a výraznou chutí, jsou dobře strukturovaná a krásně vyzrálá.

Mimo jiné v nabídce naleznete i bariková červená vína, která zrála v dubových sudech. A právě dubové sudy (francouzsky barrigque) jsou nedílnou součástí moderního vinařství. Pro výrobu našich gruzínských barikových vín jsou použity pouze dřevěné sudy z dubů prvotřídní kvality, které rostou na severních svazích kavkazských hor. Dřevo se suší do té doby, dokud nemá potřebnou kvalitu pro zahájení výroby. Jsou typická měkkými tříslovinami a svěžím, ovocným a minerálním chuťovým profilem.

Exkluzivní oranžové víno pro jakoukoliv příležitost

Pokud hledáte něco exkluzivního a originálního, pak je oranžové víno tou správnou volbou. To pravé a jedinečné zrálo ve speciálních nádobách Qvevri. Překvapí vás jemnými grapefruitovými tóny a nádechem bylinek.