Snímek obrazovky 2017-04-19 v 8.38.06

Pokud chcete letos vyrazit na dovolenou, je ten nejvyšší čas začít s plánováním. Léto se nezadržitelně blíží, a jestli nevsázíte na last minute nabídky, rozhodně byste si již nyní měli sestavovat plán vaší letošní dovolené. Stále více lidí se každoročně vydává poznávat krásy zahraničí a nejnavštěvovanějšími destinacemi bývají samozřejmě ty s mořem. Nebaví vás však pouze dojet na jedno místo a tam strávit celou dovolenou? Chcete se o dané zemi něco dozvědět? Tak právě pro vás jsou ideální volbou poznávací zájezdy.

Poznávací zájezdy

Cestování by nemuselo, nebo spíše nemělo být pouze o úniku ze všedního dne a o lenošení na pláži či v kavárně. Mělo by být především o poznávání nových zemí, kultur, přírodních krás i zajímavostí daného města či místa. To všechno váš život nesmírně obohatí a dodá vám potřebný rozhled. Velmi oblíbenou zemí je například Francie a její hlavní město Paříž. Ne nadarmo se této metropoli přezdívá město lásky. Romantické procházky po nábřeží si tak nejvíce vychutnáte se svojí drahou polovičkou. Nemusíte se však omezovat na samotnou Paříž. Navštivte malebné zámky na Loiře či levandulí provoněnou Provence.

Snímek obrazovky 2017-04-19 v 8.39.48

Čím dál častěji jezdí lidé poznávat překvapivě krásy severských zemí. Určitě si užijete například poznávací zájezd Norsko-od Redok.cz. Tato země Vikingů má jedno z nejkrásnějších přírodních bohatství. Najdete zde tisíce jezer, potoků, strmá skaliska, krásné lesy a především pobřeží lemované fjordy. Oblíbenou atrakcí je také stěna trollů-Trolltindam.

CK Redok

Cestovní kancelář Redok vám nabízí mnoho nesmírně atraktivních lokalit po celé Evropě. Velkou výhodou je také to, že si nic nemusíte organizovat sami. Během celého zájezdu se vám dostane té nejlepší péče a dopravy pohodlnými autobusy. V ceně zájezdů je také ubytování a i stravování. Je už jen na vás, jakou si vyberete destinaci a termín zájezdu.