Při zařizování skladu je naprostým základem vybudovat spolehlivý, přehledný úložný i přepravní systém pro vaše zboží. Přepravky se zpočátku mohou jevit jako nejmenší, snadno zanedbatelná položka v tomto celku, brzy však poznáte, že nestačí mít jakékoliv krabice. Poradíme vám, jaké přepravky nejlépe naplní vaše očekávání.

Sázka na jistotu: europřepravky

Jak možná napoví již sám jejich název, plastové přepravky jsou k vidění ve výrobních i skladových prostorech či na cestách po celé Evropě. Vyrábí se v nejrůznějších provedeních: nízké, vysoké, rovné, zkosené, skládací, kónické, hladké, děrované, s otevřenými i uzavřenými uchy, a konečně univerzální. A co je na nich vůbec nejlepší, všechny tyto typy do sebe zapadnou, takže jsou přepravky snadno stohovatelné. Přeprava je proto bezpečnější fa ušetříte místo ve skladu. Nelíbí se vám nuda klasické šedi? Pořiďte si barevné europřepravky a rozdělte do nich své zboží podle typu, usnadníte si tak orientaci.

Proč vlastně plast?

V prvé řadě tento nenáročný materiál vydrží velmi dlouho, takže se rozhodně jedná o ekonomickou investici. Ty recyklovatelné jsou navíc šetrné k životnímu prostředí, nerecyklované zase mohou posloužit i na skladování potravin. Regálové plastové přepravky zapadnou přímo do pro ně vyhrazeného prostoru a lze je také stohovat na sebe, i bez použití regálů. Plast vydrží více než byste čekali, jak při převozu, tak při jakkoli netypických skladovacích podmínkách. Odolá dokonce i teplotám v celém spektru od -40 ºC do +100 ºC. Přitom je velmi lehký, a navíc se lehce čistí.

Obraťte se na profesionála, který vás zaopatří kompletně

Pokud prozatím jen brouzdáte na internetu a hledáte jednotlivé produkty, zavítejte určitě také na stránky firmy STORAGE, s.r.o., jejíž specializací je právě zařizování skladů. Od podlahy po strop. Seženete u nich špičkové regálové systémy na klíč, tedy přesně na míru vašim prostorám, jakož i přepravky všeho druhu, trubkové systémy, manipulační techniku, balící zařízení i vkusný a praktický skladový a dílenský nábytek. Vše pěkně pod jednou střechou a přesně podle vašich požadavků.