my-family-cz_finep_cz_nahledovy

Rodinný přesun do hlavního města je správnou volbou. Rodiče zde seženou lépe placené zaměstnání, čímž se zdvihne životní úroveň celé rodiny. Na děti zase čekají lepší školy a větší výběr zájmových aktivit. Jediný problém je, že kvalitních bytů pro spokojené bydlení je v Praze málo. My jsme zapátrali a našli lokalitu, která je žádaná a hlavně – nabízí ještě několik úžasných bytů.

Praha 5 jako ideální volba i pro vás

Při pohledu na mapu hlavního města vám musí být hned jasné, že ne všechny lokality jsou pro rodinné bydlení vhodné. Například v centru je vyšší kriminalita, okrajové části jsou nevýhodné z hlediska dlouhého dojíždění apod. Při hledání bydlení v Praze se vyplatí volit „zlatou střední cestu“ a vybrat lokalitu, která se nachází v blízkosti centra a přitom ve spojení s přírodou.

my-family-cz_finep_cz_01

Právě to nabízí Praha 5 a patří mezi nejžádanější vůbec. Na vysokou poptávku po bytech reagovala developerská společnost Finep, která zde vybudovala úspěšný projekt Britská čtvrť. Zajímavostí je, že tyto byty v Praze 5 byly v první etapě vyprodány ještě předtím, než byly dokončeny. Společnost stavěla dále, nyní se realizuje již jeho devátá etapa.

Více než sto nových bytů

Zatím poslední etapa projektu nabídne celkem 119 bytů. Možná se vám to jeví jako velký počet, ovšem když uvážíte, že se počet obyvatel Prahy každoročně rozšíří o několik tisíc lidí, je to jen jehla v kupce sena. V nabídce jsou byty od 1+kk až po 4+kk pro luxusní rodinný život. Je výhodou, že je zde k mání i družstevní bydlení, které je levnější.

my-family-cz_finep_cz_02

Hlavní výhody

  • Byty jsou nové s moderním dispozičním řešením.
  • Je to kousek do přírody.
  • Pouhou 1 minutu chůze je vzdálena stanice metra Stodůlky.
  • Byty mají bezbariérový přístup.
  • Blízkost škol i školek.
  • Poklidná atmosféra.

Líbí se vám představa bydlení na Praze 5? Přečtěte si ještě tento článek s radami, jak postupovat při zařizování hypotéky, zjistěte si možnosti a byt si zamluvte co nejdříve.