Současný automobilový trh je vskutku rozmanitý, přičemž na své si přijdou jak milovníci sportovních žihadel, tak i zájemci o rodinný povoz. Zejména na českých silnicích jsou vidět hlavně vozidla mladoboleslavské automobilky Škoda Auto a německé značky Volkswagen. Právě na nabídku německého výrobce automobilů se podíváme v následujících řádcích podrobněji.

Jestliže prahnete po vozidle, se kterým se můžete vydat až na kraj světa, rozhodně sáhněte po některém z nadcházejících modelů.

Volkswagen Polo pro milovníky kompaktních rozměrů

Jestliže hledáte spíše menší automobil, s nímž snadno prokličkujete město, není nic lepšího než si usednout za volant automobilu Volkswagen Polo. Sehnat můžete i sportovní verzi s nepřekonatelným temperamentem. Volkswagen Polo slibuje dynamickou jízdu, maximální komfort a naprostou bezpečnost, a tak se nemusíte bát vyjet ani za hranice naší republiky.

Volkswagen Tiguan nadchne svou mohutností

Pokud preferujete spíše vozidla typu SUV, do kolen vás dostane Volkswagen Tiguan. Jedná se o elegantní automobil s panoramatickým střešním oknem. Z jakéhokoliv místa ve vozidle se vám otevře nádherný a nezapomenutelný výhled na okolí. Potěší vás také přítomnost asistenčních programů, které usnadňují a zpříjemňují jízdu.

Volkswagen Arteon přitahuje pozornost

Pokud chcete být na silnici středem pozornosti, zvolte automobil Volkswagen Arteon s protaženou siluetou a dlouhým rozvorem kol. Automobil spojuje eleganci a vysokou kvalitu. Působí jako limuzína, ale přitom se s ním perfektně manipuluje. Podmaní si vás nejen exteriér, ale také interiér, kde se budete cítit jako v obývacím pokoji.

Jestliže tedy hledáte automobil a značka Volkswagen vás uchvátila, oslovte společnost Auto Podbabská, která vám s výběrem velice ráda pomůže. Prodává nová i roční vozidla. V nabídce nechybí ani ojeté modely za přijatelnější ceny.