Únava, stres, slunce i mráz. To všechno se na naší tváři podepisuje a je čím dál těžší vzdorovat všem škodlivým vlivům. S prevencí je možné začít hned, dodejte tělu vitamíny a minerály, které pomohou vypnout a hydratovat pleť. K oživení a rozjasnění lze používat i kosmetiku. Co však dělat, když už příroda nestačí? Vyzkoušejte kosmetický salon, kde se o vaši pleť postarají profesionálové. Omládnete a pozitivně tím ovlivníte i vaši psychiku. Být krásnou znamená se tak cítit. To, jak sama sebe vnímáte, je ze všeho nejdůležitější.

Jak vyzrát na nedostatky pleti?

Nestačí-li běžná péče, zkuste navštívit kosmetický salon, kde vám pleť ošetří podle potřeby. Na výběr máte mnoho procedur, které lze absolvovat. Nejlépe si domluvte bezplatnou konzultaci. Kosmetička s vámi probere různé alternativy, a podle toho pak proběhne ošetření. Další možností je třeba přístrojová analýza, což je procedura odhalující nejrůznější problémy. Ukazuje aktuální stav pleti jak na povrchu, tak hluboko pod pokožkou. Díky tomu je možné sestavit pravidelný program péče o pleť.

Důležitá je hlavně čistá pleť

Během dne se na obličeji podepíše kdeco. Ať už je to smog, prach, vlastní ruce. Na pleť působí také každé jídlo a pití. Profesionální alternativou k omývání obličeje je čištění ultrazvukem. Odstraňuje z pórů všechny nečistoty, redukuje odumřelé buňky a umí i napravit jemné vrásky nebo jizvičky po akné.

Trpíte na suchou pleť? Vyzkoušejte metodu hydramemory. Perfektně hydratuje a osvěžuje obličej díky extraktům pouštních rostlin. Funguje jako okamžitá pomoc a prevence. Skvěle fungují také různé masky. Vybírejte ty s AHA kyselinami, které pomáhají okysličovat a regenerovat pleť každého genotypu. Masky lze používat i jako hloubkový peeling.

Mezi službami kosmetických salonů najdete nejrůznější programy na omlazení, ošetření, hydrataci nebo k odstranění pigmentace. Podívejte se na webové stránky beautyshape.cz a vyberte si. Není na škodu nechat o sebe pečovat.

Buďte mladší, krásnější, sebevědomější

Obličej je zrcadlem našich emocí, věku i našeho okolí. Každá vráska je památkou na smích, pláč i vztek. Jsou situace, kdy vám kosmetika příliš nepomůže. Chcete-li omládnout, je zapotřebí přírodě trochu pomoci. Díky chirurgickému zákroku se můžete zbavit všech nechtěných mimických vrásek na tváři, krku, dekoltu i podbradku. Potřebujete vypnout ochablou kůži? Pak je nejjednodušším řešením injekce botulotoxinu.

Chirurgicky se dají ošetřit také oční víčka, která ochabují a mohou působit i jiné problémy než jen ty kosmetické. Bsclinic.cz nabízí bezplatné konzultace, kde se dozvíte víc informací.

K dosažení dokonalosti používejte kvalitní přírodní kosmetiku, která podtrhne vaši krásu. Buďte krásná, buďte mladá. Veškerá péče o pleť se vám na 100 % vyplatí.