body-1114268_1280 (1)

Hluboká relaxace, odbourávání stresu i napětí, celkové uvolnění a samozřejmě vzrušení včetně povzbuzení libida, to vše dokáže erotická masáž. Jedná se o skvělý způsob jak načerpat sexuální energii a posílit tak partnerský vztah.

Jemné doteky dokážou uvolnit napětí, přinášejí pocity radosti, slasti a blaha. Lidé mají od nepaměti silnou touhu být dotýkán a dotýkat se. Na lidské pokožce se nachází 3 miliony buněk a desítky nervových zakončení, masáž tak dokáže prostoupit celým tělem a přináší řadu blahodárných účinků, jak pro pokožku, tak lidskou psychiku i fyzickou stránku.

Erotická masáž a aromaterapie

Díky hlazení (masírování) pokožky lze simulovat vnitřní JÁ a docílit tak emocionální rovnováhy. Mezi patrně nejstarší dochované záznamy o masážích a jejich pozitivních účincích patří nástěnná malba v Egyptě. Současně s masáží se rozvíjela také aromaterapie. Masáž vykonávaná za použití esenciálních olejů má vždy za následek mnohem intenzivnější prožitky. Esenciální oleje jsou vyráběny z různých bylin a plodů, přičemž každý olej má své specifické vlastnosti.

K nejznámějším patří například olej z tropického stromu ylang ylang, ze santálového dřeva, jasmínu, růže, heřmánku, levandule, máty, eukalyptu. Olej nezpůsobuje jen příjemné klouzání po těle, ale působí relaxačně, antidepresivně, proti bolestem, má euforické účinky. Oleje najdou své uplatnění také při erotické masáži, protože řada z nich se používá jako přírodní afrodiziakum. Populární jsou například oleje z citrusových plodů a bergamotu.

Uvolněte se prosím…

Chcete-li spojit fyzické uvolnění a sexuální potěšení není nic lepšího než zavítat na erotické masáže, kterých existuje hned několik druhů. Stačí si jen vybrat. Zahrnuje masáž celého těla včetně intimních partií. Erotické masáže si dopřávají většinou muži, ale v poslední době se lze setkat i s dámskou oblibou. Erotické masáže lze provádět i doma. Ačkoliv jsou velmi příjemné, nenahradí to ruce zkušené masérky. Proto je vhodné tu a tam zamířit na masáž do salonu.