981-predpoved-jpg

S námi víte jak bude – to je slogan nejnavštěvovanějšího českého portálu, který se zabývá akuálním počasím a předpovědí počasí. Pokud chcete vědět, jaké je aktuální počasí nejen v České republice, jaké počasí bude zítra a pozítří, dlouhodobou předpověď počasí nebo jaké je počasí v regionu či předpověď počasí v Evropě a ve světě nebo se chcete podívat na aktuální počasí přes webkamery je portál e-Počasí.cz pro vás ten pravý.

Aktuální předpověď počasí na e-Počasí.cz

Nejnovější předpověď počasí se na portálu e-Počasí.cz dozvíte hned na úvodní stránce. Pod mapou České republiky s aktuální předpovědí počasí naleznete přehlednou aktuální předpověď počasí na nejbižší hodiny, předpověď počasí na zítra, pozítří a na 10 dní.

Ve speciální sekci portálu e-Počasí.cz, která se věnuje právě aktuální předpovědi počasí nalezneme například aktuální snímek meteorologické družice NOAA, informace o rychlosti větru, východ a západ slunce, historicky minimální a maximální teplota dne, biometeorologická zátěž a aktuální upozornění.

Zajímavostí úvodní stránky portálu e-Počasí.cz je také zpravodajství o počasí, kde si můžeme přečíst o právě probíhajících orkánech, záplavách či velmí suchém počasí.

Meteorologické stanice online na e-Počasí.cz

Portál e-Počasí.cz sdružuje profesionální i amatérské meteostanice po celé České republice, takže se můžete o aktuálním počasí dozvědět ze všech možných koutů České republiky. Sledované veličiny jsou například teplota, vlhkost vzduchu, vítr či srážky.

Počasí v regionech České republiky

Meteo portál e-Počasí.cz nabízí podrobné informace o počasí z českých regionů. Přesné informace o počasí tak můžeme znát z Brna, Českých Budějovic, Jihlavy, Karlových Varů, Hradce Králové, Liberce, Olomouce, Ostravy, Pardubic, Plzně, Prahy či Ústí nad Labem. K dispozici jsou vždy předpovědi na den a noc a to na tři dny dopředu.

Počasí v Evropě

Aktuální předpověď počasí pro Evropu není pro e-Počasí.cz také žádný problém. Pokud se chystáte do evropských metropolí jako například Oslo, Helsinky, Moskva, Londýn, Paříž, Berlín, Varšava, Mnichov, Videň, Budapešť, Lisabon, Madrid a mnoho dalších. K dispozici jsou rozmezí denních teplot a typ počasí.

Počasí pro web a televizi

Internetový portál e-Počasí.cz nabízí několik druhů exportů předpovědi počasí. Pokud vlastníte webové stránky, vydáváte noviny nebo chcete jinak šířit informace o počasí, můžete využít komplexních informací e-Počasí.cz. K dispozici je několik programů zdarma a mnoho druhů placených.

Webkamery na e-Počasí.cz

Pokud chcete vidět počasí z různých koutů České republiky na vlastní oči, tak i na toto je portál e-Počasí.cz připraveno. V katalogu webkamer jsou podle regionů zatříděné webové stránky, které nabízí přenosy z webkamer. Pokud vlastníte webkameru a chcete informovat o aktuálním počasí, neváhejte a přidejte se na e-Počasí.cz

Co ještě nalezneta na e-Počasí.cz?

e-Počasí.cz je opravdu komplexní portál o předpovědi a aktuálním stavu počasí, proto zde můžeme nalézt například meteorologické mapy, satelitní snímk, informace o zimní dovolené, nebo třeba diskutovat o tom jaká bude zima, či léto. Samozřejmostí je také podpora předpovědi počasí pro mobilní telefony.

Odkazy na e-Počasí.cz