alik-vesela-matematika-2

Dětský internet Alík.cz, který nalezneme na adrese www.alik.cz, je stránka určená pro nejmladší uživatele internetu. Na www.alik.cz se mohou děti seznámit v seznamce, hrát hry, hádat hádanky, přečíst si pohádky, vymalovat omalovánky, najít zajímavé tipy na hračky, časopisy, počítačové hry či filmy, zůčastnit se zajímavých soutěží nebo si přečíst Alíkoviny. Nejmenší uživatelé se zkrátka na www.alik.cz zabaví na dlouho.

Alíkův domeček na www.alik.cz

Na www.alik.cz nalezneme v Alíkově domečku spoustu pěkných her pro děti, jako je pexeso, piškvorky, puzzle, tetris a mnoho dalších. V Alíkově domečku se mohou děti také vzdělávat – naučit se mohou písmenka v Alíkově slabikáři, naučit se roční období či hodiny. Pro větší návštěvníky jsou na www.alik.cz připraveny zajímavosti o zvířatech. V Alíkově domečku je také připraveno mnoho hádanek, křížovek, logických her a spousta omalovánek. Samozřejmostí jsou na www.alik.cz také krásné pohádky.

Alíkovy tipy na www.alik.cz

Alíkovy tipy přináší novinky ze světa hraček a stolních her, tipy, co se píše v dětských časopisech, co je nového ve světe filmu, jaké jsou zajímavé knihy na pultech knihkupectví. Alíkovy tipy přináší na www.alik.cz také pohled do světa počítačových her, výukových a zábavných titulů, přehled CD titulů pro nejmenší, přehled dětských pořadů v televizi, zajímavosti z kultury pro nejmenší či tipy pro sport a na cesty.

Alíkovi kamarádi na www.alik.cz

Sekce Alíkovi kamarádi přináší nejmladším uživatelům internetu možnost pracovat s poštou, vyměnovat si zkušenosti a názory v Alíkově nástěnce, podívat se do Alíkovy klubovny, vytvořit si vlastní vizitku či si psát deníček. Děti si mohou na www.alik.cz posílat krásné kreslené Alíkovy pohlednice, vyměňovat vše možné pomocí inzerátů na burze nebo si najít kamaráda.

Soutěže na www.alik.cz

Alík pravidelně připravuje pro nejmenší spoustu soutěží a her o krásné ceny. Podívejte se na www.alik.cz a soutěžte. Nezapomeňte se podívat, zdali nejste v seznamu vítězů…

Alíkův katalog internetových stránek

Na www.alik.cz mohou nejen děti, ale i jejich rodiče, najít zajímavý katalog internetových stránek zaměřených na mladší uživatele. Jaké jsou tedy nejzajímavější internetové stránky v oblastech Škola a poznání, Příroda, věda a technika, Svět a cestování, Počítače a Internet, Sport a pohyb a Zábava a umění? Odpověď naleznete na www.alik.cz.

Alíkoviny na www.alik.cz

Alíkovy zprávičky pro kluky a holčičky, to je slogan Alíkových novinek pro děti. Přečtěte si, co je nového u Alíka, co nového doma a ve světě, jak trávit volný čas doma i venku. Na www.alik.cz nalezneme také novinky z kultury, poradny pro nejmenší, kvízy a fotogalerie. Alíkovy zprávičky vás rozhodně nudit nebudou, stačí jen zadat do internetového prohlížeče www.alik.cz!

Odkazy na www.alik.cz