Spousta lidí chodí do práce, aby měli z čeho žít. Skutečně se tímto způsobem chcete prodírat životem i vy? Nebylo by lepší věnovat 8 h denně raději nějakému povolání, které má smysl? Chtěli byste pomáhat druhým, mít možnost se realizovat a brát plat podle svých zásluh? Staňte se realitním makléřem!

Je jedno, co děláte nyní, jestli jste maminka po mateřské, muž před důchodem či čerstvý absolvent. Práce realitního makléře nevyžaduje žádné speciální vzdělání ani předchozí zkušenosti. Aspoň v případě, kdy začnete pod křídly zavedené realitní kanceláře, jež věnuje čas do vašeho vzdělání a rozvoje. A takovou je RE/MAX NOVA, která právě shání nové makléře.

Změna je život, udělejte ten první krok

Každá změna je těžká, ovšem změny k lepšímu zase tak náročné nejsou, nemyslíte? A nové povolání realitního makléře určitě změnou k lepšímu bude.

Největším lákadlem je plat realitního makléře. Dokážete si představit, že byste byli placení za práci, kterou odvedete? Je pouze na vás, kolik si vyděláte. Můžete si odjet na dovolenou, kdy se vám líbí, a další měsíc věnovat více času práci, abyste dohnali snížení příjmu.

Dalším důvodem, proč se lidé chtějí stát makléřem, bývá volnost. Realitní makléři nemají pevně danou pracovní dobu, svůj čas si organizují sami, takže jde o skvělé zaměstnání třeba pro rodiče menších dětí.

Mějte pestrý pracovní život

Už vás nebaví denně sedět 8 h v kanceláři? Neseďte! Realitní makléř práce organizuje podle svých možností. Část pracovní doby stráví v kanceláři, další část návštěvami klientů. Je tak trochu úředníkem, právníkem i psychologem. Povolání je velmi pestré, každý den makléře je jiný, přináší s sebou nové situace, výzvy, lidi, ale i problémy.

Ačkoliv můžete mít jako realitní makléř plat dost vysoký, zadarmo určitě není. Chcete-li si vydělat hodně peněz, nezbývá než být dobrý ve svém oboru. Tady to zaměstnavatel skutečně ocení.