MotivP - otevřené kurzy pro veřejnost
MotivP – otevřené kurzy pro veřejnost

Podzimní období máme všichni spojené se začátkem školního roku. Začátek studijního období se však nemusí týkat pouze dětí, ale i jejich rodičů. Na trhu je v dnešní době spousta vzdělávacích institucí, které nabízejí vzdělávání dospělých a touha po vědění a znalostech patří mezi přirozené lidské vlastnosti. Kromě toho že se v něčem zdokonalíte a spoustu se toho dozvíte, vypadají absolvované kurzy velmi dobře rovněž v životopisech.

Semináře pro dospělé

Mnoho dospělých se v rámci svého osobního rozvoje samo rozhodne najít si nějaké kurzy či semináře. Nemusí se jednat přímo o vzdělávací aktivity, spousta lidí si najde činnost, při které se realizují. Může jít o cokoliv od aranžování květin až po kurz tvůrčího psaní. V současné době existuje také mnoho společností a firem, které rády investují do svých zaměstnanců a podporují je v dalším vzdělání. V tom případě jde většinou o kurzy, které s vaším zaměstnáním nějakým způsobem souvisí, nebo je k vykonávání práce potřebujete. Mezi běžné kurzy, které zaměstnavatel svým podřízeným zprostředkuje, bývají referenční zkoušky na služební automobil. Mezi stále více vyhledávané pak patří například seminář pro výběr vhodných zaměstnanců, jak vést správně pohovor a na co při rozhovoru s kandidátem dát pozor, nebo naopak také školení jak zaměstnance propustit. Všechny tyto semináře pro firmy nabízí MotivP.

Aktuální nabídka seminářů na podzim 2016

Stejně tak jako zaměstnanci se potřebuje vzdělávat také vedení společnosti. Pokud je to i váš případ a rozhodnete se tedy navštěvovat kurzy z vlastního rozhodnutí a zajímá-li vás například jak vést poradu či jak předcházet konfliktům, rozhodně navštivte stránky MotivP, tato společnost kromě seminářů pro firemní vzdělávání každoročně pořádá otevřené kurzy pro jednotlivce. Vybrat si můžete z mnoha zajímavých témat a ze spousty prvotřídních lektorů.