Erotická masáž
Erotická masáž

Mizí z vaší postele náboj, vytrácejí se dřívější nápadité sexuální hrátky a cítíte, že vás postelový život už není tím, čím kdysi býval? Neustále stejné postelové praktiky často zapříčiňují nežádoucí stereotyp. A to je vždy zlé znamení! Není však nic ztraceno. Prověřte erotickou masáž, jež do vašeho postelového království vnese dávku nových choutek a stane se zárodkem nové explozivní vlny vzrušení!

Proč je erotická masáž takovým lákadlem?

Pokud máte chuť dovést partnerku až k branám říše sexuální fantazie, můžete se vydat mnoha cestami. Jednou z cest je zaručeně erotická masáž. Erotické masáže dokáží být pořádně peprným kořením vašich postelových radovánek. Schválně: Kdy naposledy jste nechali partnerku pocítit intenzivní, štiplavý mráz brázdící záda, husí kůži po celém těle a pulzující vlny vzrušení proudící od hlavy až k patě?

Při erotické masáži se fantazii meze nekladou

Fantazii se meze nekladou, a to ať jde se jedná o cokoli. Myslíte si, že erotickou masáž nezvládnete? Máme pro vás dobrou zprávu od profesionálních masérů: K praktikování erotických masáží není třeba znalosti žádných speciálních masážních technik. Rozhoduje pouze váš zájem o uspokení partnerky, fantazie, znalosti jejích choutek a momentální vcítění do ní. Obohaťte tak vaše postelové sny o nové erotické kousky.

Jak na erotickou masáž?

Žádný přesný postup neexistuje – pár tipů však ano. Něžně partnerku svlékněte a položte ji pohodlně na postel na břicho. Vezměte k ruce masážní olej (s vůní jasmínu či santalového dřeva), zahřejte jej v rukou, a poté se začněte něžně partnerky dotýkat, hladit a jemně masírovat zádové svaly. Jemné polštářky prstů jsou ke kroužení a toužebným dotykům jak stvořené. To je však pouze začátek, nyní začíná ta zajímavá, vzrušující partie. Masírujte její celé tělo – hlavu, nohy i chodidla a nepřestávejte. Poté partnerku otočte a pokračujte v masáži na prsou a v intimních partiích.

Erotická masáž si vás podmaní

Především ale vůbec nikam nespěchejte a užívejte si to – času je spousta. Pozorujte partnerčiny reakce, díky kterým snadno poznáte, co ji doopravdy dostává. A zkuste odolat jejím toužebným dotekům co nejdéle. Uvidí-li partnerka vaši snahu, zaručeně se následně ujme iniciativy. A je-li žena takto divoce navnaděná, jakým směrem se asi budou vaše postelové hrátky ubírat…? To prověřte sami, hodně štěstí!

  • Nechte ženu procítit každý váš dotyk, každou pohyb.
  • Zahřáté ruce.
  • Vzrušení na bodu mrazu

A i muži velice silně orientováni výhradně orientováni na samotný sexuální akt se jsou ochotni totálně poddat umným prstovým chvatům partnerky, jež úplně vymítí myšlenky na klasický sex. Erotická masáž může v určitých chvílích úplně přesáhnout rozměr klasického postelového rajtování. A dokáže ukojit veškeré touhy jak ze strany partnera, tak i partnerky. Proč to také nevyzkoušet?

Intenzivní erotická masáž si žádá čas

Odměnou vám však bude sex, jaký jste zaručeně dlouho nezažili.