dumbbells-2465478_1920

Začít s hubnutím a zdravým životním stylem není nikdy pozdě. Pusťte se do toho naplno ještě přes zimu a na jaře budete překvapeni skvělými výsledky. Díky moderním vymoženostem je možné obdržet plán na míru z pohodlí domova. Součástí je nejenom jídelníček, ale i tréninkový plán. Jak to funguje?

Cvičení a zdravá strava

Kolikrát jste si řekli, že chcete zhubnout? Jistě víckrát, než kolikrát se vám to skutečně podařilo. Velkou pomocí nejen do začátků, ale i pro udržení motivace a pokračování v cestě za vysněným tělem, je hubnoucí plán na míru sestavený podle vašich konkrétních zadaných údajů. Na každých pět dní je připraven seznam surovin, ze kterých si budete připravovat jídlo i s jejich gramáží. Díky tomu přesně víte, co všechno máte nakoupit. Program Chci zhubnout obsahuje nejenom přesný jídelníček, ale i tréninková videa v závislosti na obtížnosti, jakou si zvolíte. Díky domácímu cvičení snadno zvládnete celý proces ohledně hubnutí a zpevňování postavy doma bez nutnosti návštěvy posilovny. Součástí jsou chutné dietní recepty na hubnutí.

O čem je hubnutí? O individuálním přístupu

Každé tělo je jiné a vyžaduje rozdílný přístup. Tohoto trendu si všimneme i při hubnutí, kdy to někomu jde téměř samo a jiný se musí urputně snažit. Základem ale vždy zůstává kalorický deficit. Jedná se o stav, kdy v potravě přijmeme méně kalorií, než vydáme pohybem. Naše tělo tak musí sáhnout do tukových zásob, aby energii doplnilo. Jídelníček na hubnutí je sestavován s maximální péčí a důrazem na vyváženost základních složek stravy, jako jsou bílkoviny, tuky a sacharidy.

Darujte příležitost zhubnout

Skvělým nápadem na netradiční vánoční dárek je poukaz na tréninkový a výživový plán přesně na míru. Nemusí se nutně jednat pouze o hubnoucí režim, ale jde i o skvělou příležitost, jak se v zimě dostat do kondice a zpevnit postavu. Jistě budete vědět, komu by podobný dárek udělal radost. A sami pro sebe si program můžete vyzkoušet také, protože zkušební doba je zdarma.