unnamed_12

Sezona karnevalů se postupně rozjíždí a rozhodně je zapotřebí zbystřit. Za chvíli se i vy dozvíte termín konání některého z nich. Možná vám také v mateřské škole sdělí, že mají tematicky zaměřený den, na který by si vaše dítko mělo přinést nějaký ten stylový kostým. Pokud aktuálně nevíte, jaký by se právě vaší ratolesti mohl hodit, jste na správné adrese. V následujících řádcích se totiž soustředíme na top 5 kostýmů majících mezi nejmenšími velký úspěch. Veškeré kostýmy, jež uvádíme, a mnohé další, si pohodlně můžete nakoupit v eshopu společnosti Lipta – TDP, a.s.

Roztomilá žabka

Nejen v rámci pohybových aktivit děti skáčou žabáky. Proč se tedy v žabku neproměnit? Vždyť takový žabí princ ze známé pohádky se může stát velmi rychle oblíbeným hrdinou. Jednoduchá pelerína žabka promění jakékoli dítko třeba v kouzelnou žabku.

unnamed_11

Králové či princezny

Co by to bylo za pohádku, kdyby v ní nevystupovali králové a princezny? Ano, každý kluk má sen, že by mohl alespoň na chvíli vládnout jiným. S karnevalovým kostýmem vladaře včetně hermelínu, koruny, žezla a třeba i zlatého jablka se mu to podaří. Naopak holky milují princeznovské šaty. Ty si lze vybrat ve spoustě zajímavých variací. Z pohádkových modelů jsou nyní aktuální kostýmy pro Mikuláše, anděly a čerty.

Maskovaný Zorro

Kdo by neznal slavného hrdinu, který dokázal v šermířském souboji porazit každého? Bral peníze bohatým a chudým je dával. Navíc byl mužný a elegantní za každé situace. To všechno sice asi váš syn neocení, nicméně černou masku, klobouk a kabát si rád obleče.

Roztomilí trpaslíci

Výbornou volbou jsou dětské karnevalové kostýmy sedmi trpaslíků. Pokud navíc seženete partu dětí, budou spolupracovat a vytvoří okolo Sněhurky kouzelnou atmosféru se vším všudy.

Kuchaři a kuchařky

Děti si velmi rády hrají také v kuchyňkách, kde připravují nejrůznější dobroty. Aby bylo vše dokonale autentické, mohou si na sebe vzít kostýmy a používat různé pomůcky, s nimiž vytvoří dokonalý pokrm.

cma (1) (1)

A co dospělí?

I ti si přijdou na své, jelikož karnevalové kostýmy pro dospělé lze sehnat také v různých podobách.

Pokud tedy sháníte kostýmy na Masopust či jinou akci, ještě jednou rádi doporučíme tradičního českého výrobce nejen karnevalových kostímů, společnost Lipta – TDP, a.s., která dokonce šije na zakázku i taláry pro soudce, státní zástupce, školy a jiné instituce.