Podnikáte v autodopravě? Vozíte své výrobky na farmářské trhy? Máte stavební firmu? Pomáháte lidem se stěhováním? Jak vidíte, oborů, v nichž je nezbytnou výbavou firmy dodávka či jiný užitkový vůz, je skutečně hodně. Nemusí to však znamenat, že na rozjetí firmy v tomto oboru potřebujete vysokou investici. Užitkový vůz se dá sehnat i za slušné peníze.

Málokdo má na začátku podnikání našetřeno tolik, aby mohl rozhazovat. Nikdy nevíte, jak se vám bude dařit, a tak se snažíte investovat co nejméně, aby vás případná ztráta tolik nebolela. Právě proto doporučujeme prodej dodávek a užitkových vozů z druhé ruky. Dají se mezi nimi objevit skutečně pěkné kousky, které vám budou spolehlivě sloužit dlouhá léta.

Koupit užitkový vůz přímo od soukromé osoby? Raději ne

Koupě z druhé ruky se může uskutečnit tak, že si na internetu najdete přímo inzerát od někoho konkrétního a s ním se sejdete. Toto je sice možné, ale pro vás rizikové. Jakou záruku kde máte? Jak víte, zda vám člověk nelže? V České republice máme dost poctivých obyvatel, jenže najdou se i výjimky a právě vy byste mohli na nějakou takovou narazit.

Proto je jistější obrátit se přímo na bazar či na společnost, která se zabývá prodejem ojetých užitkových vozů. Můžete si dohledat její historii a ujistit se, že s ní ostatní lidé mají dobré zkušenosti. Kromě toho budete mít i větší výběr a možná vám dokonce nabídnou pomoc s financováním. I na auto z druhé ruky se dá vzít úvěr, takže skutečně nemusíte mít našetřených moc peněz.

Poohlédněte se na Vanscentre.com

Bazarů, jež se specializují na užitkové vozy, zase tolik není. Jedním z nich je Vans Centre. Nabízí dodávky, furgony, minibusy, vany, pickupy, přívěsy a mnoho dalšího. Na jejich webu si určitě najdete, co hledáte, ať už máte zájem o prodej pickup, nebo potřebujete minibus na osobní dopravu. Kromě toho nabízí možnost prodloužené záruky. Dva roky pak máte vozidlo plně kryté a nemusíte se bát, že se s ním něco stane, protože veškeré poruchy a servisní záležitosti řeší přímo společnost Vans Centre.