Zimní oblečení Kilpi
Zimní oblečení Kilpi

Za okny je sychravý podzim a teploty klesají k bodu mrazu. Je na čase vytáhnout zimní oblečení. Jste na to připravení? A co zbytek rodiny?

Britští odborníci v září přišli s varováním, že Evropu čeká zima, jakou jsme ještě nezažili. Jiní meteorologové tvrdí pravý opak – vše bude při starém a zažijeme Vánoce na blátě. Ať to nakonec skončí jakkoliv, je potřeba se připravit na tu horší variantu. Nákup pořádně teplého zimního oblečení byste neměli podcenit. Poohlédnout se můžete například v nové kolekci značky Kilpi.

Testováno severem

Na značku outdoorového oblečení a doplňků Kilpi je možné se spolehnout i při nejnižších teplotách. Je totiž testována severem, samotný název Kilpi znamená finský štít. Společnost vyrábí nejen vybavení pro sportovce a milovníky outdoorových aktivit, s jejich designovými kousky uděláte parádu i ve městě.

Vždy pohodlné a funkční

Značka Kilpi uplatňuje vlastní výrobní postupy, vyvinula pokrokový materiál Siberium®, který dokáže nahradit několik vrstev oděvů. Všechno oblečení je díky tomu lehké a prodyšné, zároveň nabízí spolehlivou ochranu před nepříznivým počasím. Nezáleží na tom, zda se jdete jen projít po městě či lyžujete v Alpách. Kilpi vás oblékne od hlavy až k patě.

Kilpi - zimní oblečení
Kilpi – zimní oblečení

Neomezený komfort pohybu

Kolekce zima 2016/2017 se už tradičně zaměřuje zejména na zimní oblečení pro sportovce. V nabídce jsou lyžařské a snowboardové bundy, kalhoty, ale i funkční prádlo. Budete připraveni na zimní sporty od hlavy až k patě včetně čepice, rukavic a teplého svetru. Veškeré lyžařské oblečení je vyvedené ve veselých barvách, nechybí módní vzory a nápisy. A co je nejdůležitější, outdoorové oblečení Kilpi vás v zimě opravdu zahřeje.

V kolekci pro letošní zimu najdete oděvy pro celou rodinu. Objednávat se dá online, avšak firma má své obchody po celé ČR. O kvalitě prodávaných výrobků se můžete přijít přesvědčit přímo do některého z nich. Ale neváhejte, zima je za dveřmi a Kilpi má v ČR pověst značky, která nabízí zboží ve vysoké kvalitě za odpovídající cenu. Neriskujte tedy, že bude vyprodáno.