Nechce se vám trmácet tisíce kilometrů k moři? Tak zakotvěte letos v Čechách. Třeba u takového Máchova jezera si můžete připadat klidně jako u moře. Navíc tu najdete všechno potřebné pro strávení jak aktivní, tak i pasivní dovolené. Není nad to se moci spolehnout, že to bude dovolená přesně podle vašich představ.

Příjemné ubytování u Máchova jezera

ubytování Máchovo jezero využijte rekreační středisko v lokalitě Staré splavy. Toto místo je jako stvořené ke strávení prázdnin. Abyste se během vašeho pobytu mohli mít skutečně co nejlépe a dovolenou jste si mohli maximálně užít, potřebujete mít zázemí, do kterého se budete rádi vracet. Zkrátka místo, kde naleznete úkryt po dlouhém dni stráveném turistikou, sportem a také lenošením.

Útulné chatky pro maximální pohodlí během vašeho pobytu

Ať už budete u Máchova jezera dělat cokoliv, strávíte třeba celý den ve vodě nebo budete objevovat přírodní krásy v okolí, budete mít vždy jistotu, že naše chatky vás přijmou s otevřenou náručí. A na co se tedy můžete těšit? Máchovo jezero ubytování vám nabízí 4-lůžkové chatky s chladničkou, kterou v horkých letních dnech jistě uvítáte. K občerstvení pak poslouží místní jídelna s barem. V areálu rekreačního střediska se nachází společné sociální zařízení.

Chcete si vykouzlit nefalšovanou atmosféru kempu? Co takhle špekáčky a brambory pečené v ohni? Využít můžete i jedno ze dvou ohnišť nebo si lze zapůjčit gril. Rodiny s dětmi pak ocení zázemí pro ně, kde se mohou vyřádit na houpačkách, prolézačkách či na pískovišti.

Spousta zábavy na místě i v blízkém okolí

Nejenom přímo na místě v kempu, ale i v blízkém okolí vás čeká spousta zábavy a vyžití. Zapůjčte si třeba loďku nebo šlapadlo a užijte si příjemné odpoledne strávené na vodě. Možná je i plavba parníkem. Zahrajte si minigolf nebo nechte děti vydovádět se a trampolínách a kolotočích. Samozřejmě můžete vyrazit i na kolo či na výlet po okolí.