whitesession / Pixabay


V lidském těle najdeme více než 100 různých kloubů, které nám dennodenně slouží. Čím jsme starší, tím méně je naše tělo vyživuje a udržuje v dobrém stavu. Začínáte mít potíže s pohybem? Pozorujete kloubní, svalové a úponové bolesti? V takové situaci zajděte k doktorovi. Jaký zákrok vám pomůže?

Nesmiřte se s bolestí

Někteří z vás si možná řeknou, že bolesti kloubů patří ke stárnutí. Určitě ne! Chcete-li si vychutnat aktivní a kvalitní život, musíte začít svůj problém řešit. Jedině tak se budete moci opět radovat.

Trápí vás například kloubní artróza? Pak pro vás pravděpodobně bude dobrou volbou takzvaná metoda Orthokin. Tento zákrok na léčbu kloubů se uplatňuje pro pacienty s artrózou 1.–3. stupně, která postihuje velké klouby (kolena, kyčle, ramena, palců na noze/ruce a podobně).

Samotná léčba kloubů funguje na bázi odběru vaší vlastní krve. Z ní se poté vyrobí speciální sérum, které se následně aplikuje injekčně přímo do postiženého kloubu. Jedná se o rychlý (asi 10 minut) a téměř bezbolestný ambulantní zákrok.

Výsledkem je odstranění zánětů, rychlá eliminace bolesti a zlepšená regenerace kloubů (například po operacích, úrazech a podobně). Výhodou dané metody je výraznější a dlouhodobější efekt, než s jakým se setkáte u jiných typů léčby.

Kde se nechat ošetřit?

V současné době mohou Orthokin léčbu provádět pouze licencovaná centra, kterých není v naší zemi zase tolik. Mezi uznávané odborníky patří například léčba kloubů Ostrava (stačí si rozkliknout webové stránky pod vloženým odkazem).

Ihned po otevření stránek těchto odborníků si můžete přečíst veškeré důležité informace ohledně léčby. Zjistíte, pro koho je vhodná, jak probíhá a samozřejmě i kolik bude stát. Poté se stačí jen objednat a užít si aktivnější život.