Nespokojíte se s málem? Vždycky chcete víc? Neváháte si připlatit za dokonalé řešení? Pak se vám určitě budou líbit televize od německého výrobce Loewe. Pokud jste o nich doposud neslyšeli, je na čase to napravit. Pravděpodobně vás ohromí stejně jako celou řadu zákazníků před vámi.

Loewe Technology GmbH je společnost, jež vznikla v Berlíně roku 1923. Založili ji dva bratři, v počátcích se zabývali rádiovými přijímači. Postupem času ale přešli k televizím, a ačkoliv audio průmysl úplně nezahodili, dnes jsou po celém světě známí především díky televizorům. Televizory Loewe jsou totiž skutečně výjimečné již na první pohled.

Design oceněný více než dvěma stovkami cen

Společnost Loewe pravidelně získává designová ocenění, na kontě jich má již přes 200. Proč tomu tak je, pochopíte hned ve chvíli, kdy se na jejich televize podíváte. Jsou výjimečné, vyznačují se minimalistickým provedením a hranatými liniemi. Působí moderně, přesto zapadnou i do přírodně laděného obývacího pokoje.

Nejde však pouze o vzhled, Loewe televizory nezaostávají ani po technické stránce. Výrobce využívá E-LED nebo OLED, televize mají rozlišení až 4K UHD. Disponují celou řadou exkluzivních technologií jako VantaVision založenou na nano technologiích nebo Mimi Defined Technology pro lepší zvukový zážitek. Nechybí ani Dolby Surround Sound, abyste si užili mluvené slovo.

Veškeré moderní vychytávky jsou součástí

Televize už dnes není jen přístroj pro příjem televizního vysílání. Proto jde i televizory Loewe připojit k internetu a integrovat je do moderního života. Ačkoliv byla firma Loewe Technology založena již téměř před 100 lety, nepřestává inovovat. Srdcem každé televize Loewe je moderní operační systém, intuitivní design umožňuje snadné přepínání mezi vašimi oblíbenými stanicemi, streamovacími platformami, webovými stránkami a hudbou. Televize je schopná spojit se s téměř jakýmkoliv zařízením od Xboxu až po telefon. Stane se tedy vaším domácím mediálním centrem.

Zní to lákavě? Televizory Loewe v ČR prodává AVcenter.cz.