Masáže jsou samy o sobě pro organismus velmi dobré. Pomáhají relaxovat, uvolnit se a odbourat bolest. Tantrické masáže, které vznikly v Indii před 5. století n. l., jdou však ještě dále. Spojují prvky klasické masáže a tantricko-taoistických technik. Výsledkem je příjemný zážitek, který se nedá s ničím srovnávat.

Možná vám teď hlavou běží, v čem se tantrická masáž tolik liší od té obyčejné. Rozdíl je v tom, jaké partie těla se masírují, a také v typu doteků. Tantrické masáže jsou často nazývány erotické masáže, protože maséři či masérky vás při nich zahrnou láskyplnými vzrušujícími doteky. Nejdříve ve vás probouzí touhu smyslnými doteky a pak se začnou dotýkat rovněž intimních partií.

Nejde primárně o uspokojení

Erotické masáže Praha se zaměřují na sexualitu, protože ta jde přímo ke zdroji lidské energie. Sexuální vzrušení pomáhá uvolnit bloky, z intimních partií se energie šíří dál do celého těla. Člověk má také možnost poznat vlastní sexualitu a objevit, co je mu vlastně příjemné. Nejde o sexuální prožitek, jaký zažíváte s partnerem či partnerkou. Tantrická masáž s vyvrcholením Praha nejde vůbec srovnávat s běžným sexuálním životem. Je to, jako byste se snažili srovnat sklenici čisté vody a hrnek vonící kávy.

Na masáže chodí i páry

Masáž si lze užít i ve dvou. Pokud si chcete trochu oživit milostný život nebo se stydíte jít na tantrickou masáž sami, vezměte svou drahou polovičku. Společné hýčkání rukama zkušených masérek a masérů určitě vrátí jiskru do vašeho partnerského života. Zároveň je možné si na masáž objednat dvě masérky, a to i když na ni přijdete sami. Erotická masáž má mnoho různých podob. Masérka se vás může dotýkat lehkým peříčkem, svými prsy, kožešinovou rukavicí. Obyčejně vám k tomu pustí příjemnou hudbu a používá také vonné olejíčky. Tantra masáže si prostě užijete všemi smysly.