Obdobně jako jsme slavívali Velkou říjnovou revoluci v listopadu, jezdíme nyní na jarní prázdniny v zimě. Ty letošní se různými okresy proženou v termínech mezi 4. únorem a 17. březnem, takže ani ti poslední prázdninoví uživatelé se s jarem nepotkají, byť jen o čtyři dny.

Že se o prázdninách nepotkají s jarem se ví dost přesně, ale co je naopak potká, to se neví ani nepřesně. Třeba někteří sportovci si díky chřipkové epidemii svoje tzv. jarní prázdniny prohlídnou maximálně jako dny v kalendáři z postele, kde budou místo lyžařských hůlek svírat hrnek čaje a teploměr. Běžné virózy jejich imunita ještě přepere, ale nápor letošního února je výzva pro znalce.

Například pro znalce léku Wobenzym. Zahájit enzymovou kúru v období, kdy je lidské vyčerpání z chladu a většinové temnoty zřejmé, je zcela brilantní úsudek. Málokterý rok se totiž bez větší virové nebo bakteriální smrště obejde, a ne náhodou to bývá v předjaří, kdy je obranyschopnost se silami na pokraji.

wobenzym-komplet-2

A pokud jste tentokrát nebyli natolik prozíraví, abyste zahájili zavčas prevenci, dá se alespoň výrazně pomoci od silného průběhu a délky nemoci: dvakrát denně 7 tablet léku Wobenzym nastartuje prolomenou imunitu, zmenší otoky, ubere na bolesti a zkrátí dobu hojení napadených sliznic. Více zjistíte na www.wobenzym.cz.