my-family-cz_rezidencetopolova_cz_nahledovy

Každá rodina má svá specifika. Nejdříve jste jen dva, později tři, v budoucnu možná i čtyři a více. Mladé rodiny s jedním malým dítětem mají specifické požadavky na bydlení. Nemusí obývat velký byt, stačí jim většinou jen dvě místnosti. Bydlení v menším navíc není finančně příliš náročné, peníze navíc lze investovat do spokojeného života s miminkem. Jedno místo v Praze je pro takové bydlení stvořeno a těší i z jiných ohledů.

Lokalita pro rodiny jako stvořená

V hlavním městě jsou stovky nabídek volných bytů, ne všechny ale rodinám vyhovují. Buď jsou přehnaně drahé, nebo se nachází v místě, které není pro rodinný život zrovna ideální. Je proto třeba hledat. Udělali jsme to za vás. Nabídkou bytů i okolím plně uspokojí Rezidence Topolová. Jedná se o moderní multifunkční objekt, nalézá se na adrese Topolová 2916/14, Praha 10. Okolí nabízí spojení s přírodou, klid a pohodu a současně také skvělé spojení do centra. Když pojedete MHD, do centra se dostanete asi za 20 minut. Potěší také blízkost dětských hřišť, lékařů i obchodů.

my-family-cz_rezidencetopolova_cz_01

Výhodný pronájem i koupě

Rezidence Topolová nabízí cenově atraktivní pronájem bytu bez realitky. K mání jsou prostorné garsoniéry a atypické byty 1+1 v moderním stylu. Nájem je v porovnání s ostatními v okolí velkorysý. Činí pouze 11 500 Kč nebo 12 500 Kč měsíčně, a to včetně poplatků. Podmínkou je, že v bytě mohou být maximálně 3 osoby. Smlouva se podepisuje na 12 měsíců, samozřejmě s možností prodloužení. Byty lze i koupit. Aktuálně je k prodeji připraven i byt 2+kk s atraktivním vybavením Infinity design. Pokud budete byt kupovat, bude se vám hodit ještě tento článek. Dozvíte se v něm, na co je třeba si dávat pozor při vyřizování hypotéky.

my-family-cz_rezidencetopolova_cz_02

I když vyrazíte na výlet

Chtěli byste si s rodinkou udělat výlet do Prahy, ale nechcete utrácet za ubytování? Podívejte se na levné ubytování Praha v Rezidenci Topolová. Vybrat si můžete z několika druhů pokojů. Nejlevnější jsou hostelové, krásně se vám bude spát i v prostorných apartmánech.