Udržet doma stále pořádek, když vám za zády cupitají nožky, je vážně někdy opravdová fuška. Rodina vyžaduje spoustu času, ale stejně tak i úklid. Zejména smítka na podlaze jsou nikdy nekončící příběh. V kuchyni a jídelně pravidelně jíte. Dokonce si někdo rád vychutnává svačinku v obývacím pokoji při pěkném filmu. A věta „vezmi si pod ten rohlík talířek“ zkrátka nemá vždy takový úspěch. O to více si užije nejen podlaha, ale i pohovka. V předsíni je našlapáno téměř neustále a například v koupelně se zase v rozích rády usazují vlasy. Vytahovat stále dokola vysavač a skládat jeho komponenty může jednoho pěkně zdržet. Můžete ale použít i tyčový vysavač, se kterým je práce opravdu jednodušší a rychlejší, než se může zdát. Navíc, drobečky z rohlíku s ním skvěle zvládne vysát drahá polovička i ta vaše drobotina. 

S novým aku tyčovým vysavačem Kärcher VC 6 Cordless Ourfamily budete mít domácnost vysátou během chvilky snadno a rychle. Vysavač vyniká svou nízkou hmotností a vysokým sacím výkonem. Vy sami si můžete během vysávání zvolit stupeň zesílení sacího výkonu dle typu podlahy. Na jedno nabití vydrží až 50 min. Aku tyčový vysavač disponuje několika užitečnými funkcemi např. nádobu na prach vyprázdníte jedním kliknutím, ergonomický design vysavače vám zajistí vysátí i v těžko dostupných místech, jako jsou schody a LED světlo na podlahové hubici, díky kterému nepřehlédnete žádné nečistoty.

Mezi jeho další přednosti patří tichý chod a snadno čitelný LED displej, kde se vám zobrazí přesný stav baterie i případná chybová hlášení. Abyste nemuseli neustále držet tlačítko napájení, poslouží vám funkce Power Lock. Pomocí nástěnného držáku vysavač snadno a rychle uložíte, ale také nabijete. Nabíjení se spustí v momentě zavěšení vysavače do držáku. S tímto pomocníkem vám úklid půjde od ruky, využijete jej na různé typy podlah např. na parkety, korek, lino i PVC, koberce a díky příslušenství s ním odstraníte nečistoty i z textilních povrchů.

www.karcher.cz