Udržte svůj iPhone ve stavu, jako když jste jej kupovali. Chraňte jej před poškrábáním, pádem i jiným poškozením vhodnými ochrannými pomůckami a obaly.

Podíl uživatelů iPhone mezi majiteli chytrých telefonů je větší než 20 %. Přestože má dnes iPhone konkurenci i v dalších značkách a řada modelů nabízí srovnatelné funkce za výrazně nižší cenu, lidé stále iPhone milují. Říká se, že kdo jednou „přičichne“ k Apple „ekosystému“, již u něj zůstane navždy.

Zařízení od Apple, ať již jde o smartphony, tablety, notebooky či další techniku, bývají kvalitnější a s delší životností, než je standard u jiných značek. Vydrží vám déle bez poškození poruch, navíc je i starší snadněji a výhodněji prodáte. Cena staršího iPhone předčí často cenu nového telefonu jiné značky. Zařízení jsou obvykle odolná, přesto, čím více je chráníme, tím výhodněji je pak můžeme prodat. Případně vydrží déle nám samotným.

Jak ochránit svůj iPhone před poškozením?

V první řadě si pořiďte ochranu displeje. Ochranná skla na iPhone nabízí iPouzdro.cz. iPhone ochranné sklo si vyberete snadno pro všechny tradičně prodávané modely. Skla bývají obvykle kompatibilní s ochrannými kryty CASE FRIENDLY, jež e-shop rovněž nabízí.

Samozřejmostí by měl být též ochranný kryt pouzdro na iPhone. Velmi žádanými jsou dnes knížková pouzdra, suplující rovněž moderní peněženku, ve které potřebujeme prostor akorát tak pro platební karty. Tato pouzdra lze používat často i jako stojánky.

Propadli jste kouzlu Apple Watch? Dejte jim styl parádním řemínkem

iPouzdro.cz prodává řemínky na Apple Watch 3 42 mm. Jsou za nízkou cenu, a tak můžete řemínek Apple Watch 3 dle potřeby a chuti měnit třeba každý den. Modely se liší barvou, ale i typem zapínání. Vyberete si řemínky z nerezu, silikonové i z hezkých tkanin.