hlava-zeny-na-zed-1555-c
Samolepka na zeď do obývacího pokoje

Dekorační samolepky na zeď jsou originálním způsobem, jak velmi jednoduše, snadno a rychle ozvláštnit svou domácnost. Mnoho samolepících dekoračních fólií si tedy můžete pořídit ve vámi vyhovujících rozměrech, větších i menších vzorech, které sami nalepíte během chvilky.

Samolepicí dekorace můžete lepit do kuchyně, obývacího pokoje, ale i dětského pokoje či na chodbu. Nalepení samolepek je velmi jednoduché, a pokud vás vybrané motivy po čase náhodou omrzí, velmi snadno je sloupnete, aniž byste poškodili stěnu. Jestliže chcete oživit váš interiér, pořiďte si samolepky na stěnu, které jej v pár chvilkách zcela změní. Samolepky na zeď a samolepicí dekorace se hodí do jakéhokoliv interiéru, bytu, domu, kanceláře nebo hotelu.

dinosaurus-slecna-1485-a
Samolepka na zeď – dinosaurus

Dětské samolepky na zeď

Udělejte radost i svým dětem a pořiďte svým ratolestem krásnou výzdobu do jejich pokojíčku. Vytvořte jim jedinečné místo, které z jejich pokoje udělá kouzelnou pohádkovou říši plnou roztomilých postaviček, zvířátek i oblíbených dětských hrdinů. Využijte celou škálu barev a udělejte třeba dekoraci plnou zvířecích kamarádů. Pořiďte jim dětské samolepky na zeď. Pomocí dětských samolepek na stěnu můžete splnit jejich tajná přání.

Polepte dětský pokoj samolepkami na zeď a jejich kamarádi budou krásným pokojem přímo nadšení. Díky samolepkám na stěnu si vaše děti už nebudou chtít hrát nikde jinde a jejich dětský pokoj se pro ně stane příjemným místem pro hraní. Nalepte dětské samolepky na stěnu a hrajte si při tom spolu se svými dětmi. Klidně jim dovolte, ať vám pomohou při zdobení, podpořte jejich kreativitu. Máte doma dítka s fantazií? Zkuste jim pořídit třeba samolepky na zeď dinosaurus, cesta do pravěku se jim bude líbit. Samolepky na stěnu vás budou bavit. Samolepky pro děti jsou výborným doplňkem a zpestřením.

abstraktni-ctverce-1857-c
Samolepky na zeď do interiéru

Samolepky na stěnu

Samolepky na zeď jsou velmi moderním trendem v dekoraci interiéru za příznivou cenu. Samolepky na zeď se vyrábí z kvalitní folie, ornamenty nemají žádné bílé okraje jako u čínských tištěných samolepek. Samolepky na zeď laďte podle kontrastu s barvou stěny i nábytku. Nabídka je velmi široká, k polepování interiérových stěn máte velký výběr. Matný povrch samolepící fólie vypadá na stěně velmi přirozeně, jako by byly přímo namalované. Samolepky na stěnu mají dlouhou životnost.